Gala Polskiego Triathlonu w Wydarzeniach Polsatu i w programie Atleci

Wspomnień czar! Dzięki Telewizji Polsat i Polsat Sport możemy przypomnieć sobie, jak to było na Gali Polskiego Triathlonu 25 listopada 2017 roku. Na dorocznym podsumowaniu sezonu triathlonowego spotkaliśmy się już siódmy raz i trzeba bardzo wyraźnie podkreślić, że od samego początku istnienia zarówno Akademii Triathlonu jak i samej Gali, towarzyszy nam telewizja Polsat Sport i program Atleci. Przemek Iwańczyk i Paweł Januszewski wraz z ekipą współpracują z nami od samego początku, za co bardzo gorąco im dziękujemy.


Program sportowy “Atleci” emitowany jest cyklicznie na kanale Polsat Sport w każdą niedzielę o godzinie 17:00. Skierowany jest do wszystkich, którzy pasjonują się sportem.

Dzięki telewizji jesteśmy w stanie popularyzować triathlon wśród szerszej publiczności i pokazać, że środowisko triathlonowe w Polsce ma się coraz lepiej. Z pewnością nie jest to już niszowy sport tylko dla wybranych. W tym roku nie tylko mieliśmy okazję razem z PZTri do rozdania nagród i podsumowania sezonu, ale także uhonorowaliśmy jednego z najbardziej charyzmatycznych triathlonistów w Polsce – Jerzego Górskiego. Gala Polskiego Triathlonu 2017 zbiegła się z premierą filmu i książki Najlepszy.

Poniższy link prowadzi do 345 odcinka programu Atleci, w którym znajdziecie obszerne podsumowanie Gali.
http://www.polsatsport.pl/magazyn/magazyn-atleci-odcinek-345_6592539/

Z kolei w głównym wydaniu Wydarzeń Polsatu – flagowym programie informacyjnym tej stacji, z dnia 26 listopada 2017 roku, możemy zobaczyć krótki reportaż o życiu Jerzego Górskiego (rozpoczyna się w 19 minucie), a także kadry z Gali Polskiego Triathlonu i wypowiedzi Łukasza Grassa i Jerzego Górskiego. Główne wydanie Wydarzeń tego dnia obejrzało  prawie 2 miliony widzów.

Link do Wydarzeń z dnia 26 listopada 2017:

http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20171126-wydarzenia-1850_6493655/

fot. Adrian Stykowski

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,511ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane