Gala Polskiego Związku Triathlonu: Trwa głosowanie na imprezę roku 2023! 

Po raz kolejny Polski Związek Triathlonu wyróżni najlepszych zawodników, zawodniczki, trenera oraz imprezę minionego sezonu. W Warszawie odbędzie się gala podsumowująca rok 2023. W głosowaniu na jedną z kategorii udział może wziąć każdy. 

ZOBACZ TEŻ: Duathlon Czempiń imprezą roku 2022!

Ostatnie dni głosowania

Już 20 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja gali Polskiego Związku Triathlonu. Podczas imprezy nagrodzeni zostaną najwyżej sklasyfikowani triathloniści w rankingu grup wiekowych, zawodnicy sportu kwalifikowanego oraz trenerzy. 

Na gali ogłoszony zostanie również zwycięzca plebiscytu „Impreza Roku 2023”. Statuetka przyznawana jest najlepszemu wydarzeniu, spośród wszystkich objętych systemem licencyjnym PZTri. O tym, kto zwycięży, zadecydują głosy oddane w specjalnie przygotowanej na tę okazję ankiecie. 

Do 16 stycznia każdy może oddać głos na jedną z trzydziestu sześciu imprez, które znalazły się na liście. W roku 2021 statuetkę najlepszej triathlonowej imprezy otrzymali organizatorzy Castle Triathlon Malbork a w 2022 ChampionMan Duathlon Czempiń. 

Ankietę do głosowania znajdziesz tutaj

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane