Garmin Iron Time Trial 2020 – wirtualna etapówka spod znaku GIT!

0

W dobie pandemii koronawirusa mamy niewiele opcji związanych z utrzymaniem dobrej formy, a pewnie najbardziej wszystkim sportowcom brakuje możliwości udziału w bezpośredniej rywalizacji podczas wyścigów. Termin powrotu do rywalizacji sportowej jest w tej chwili niemożliwy do określenia.

Postanowiliśmy zaproponować Wam kolarskie ściganie na trenażerach SMART.  Przygotowaliśmy propozycję, którą będzie etapówką pod nazwą Garmin Iron Time Trial 2020 przy użyciu aplikacji Rouvy. Wydarzenie będzie składać się z trzech wyścigów organizowanych dzień po dniu w terminie 6-8 maja 2020. Wszyscy posiadacze interaktywnych trenażerów będą mieli niepowtarzalną okazję do rywalizacji z innymi zawodnikami na trasach kolarskich, które poprowadzą zawodników przez najciekawsze tereny położone w okolicach trzech miast gospodarzy cyklu GIT – Stężycy (Kaszubski Park Krajobrazowy), Brodnicy (Brodnicki Park Krajobrazowy, czyli Kraina 101 Jezior) oraz Elbląga (Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej).

Realne trasy zostały nagrane za pomocą kamery Garmin VIRB. Bdziecie mieli okazję przenieść się do wirtualnej rzeczywistości na malownicze i ciekawe trasy, a także rywalizować z najlepszymi triathlonistami w Polsce. Każda z tras będzie liczyła ok. 30-36 km i będzie pełna nie tylko cudownych widoków, ale także stromych podjazdów oraz krętych i szybkich zjazdów.

Wszystkie edycje będzie można śledzić na Facebooku Garmin Iron Triathlon, gdzie prowadzona będzie relacja live wraz z komentarzem.

Aby wystartować w Garmin Iron Time Trial 2020 trzeba posiadać jeden z trenażerów SMART wymienionych w linku – https://tiny.pl/7m5dm, ściągnąć aplikację Rouvy, która codziennie w terminie 6-8 maja, o godzinie 19:00 pozwoli rodzinie GIT na namiastkę rywalizacji w czasach pandemii.

Garmin Iron time trial “Krok po kroku”:

https://irontriathlon.pl/wp-content/uploads/2020/04/gitt2020_krokpokroku.pdf

Do zobaczenia na starcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here