Garmin Iron Triathlon Ślesin 2013.

Garmin Iron Triathlon Ślesin to kolejna impreza z cyklu, w którym są już zawody w Malborku i Szczecinku. 27 lipca 2013 roku w Ślesinie odbędzie się kolejny etap GARMIN Iron Triathlon. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 1/4 Ironmana. Triathloniści wystartują z plaży przy jeziorze Ślesińskim, a trasa będzie składała się z jednego okrążenia o długości 950 metrów. Wyścig kolarski w formule bez draftingu zostanie rozegrany na dwóch pętlach po 22,5km. Bieg odbędzie się nad brzegiem jeziora na dwóch pętlach po 5,25km.

Ślesin leży w centralnej części kraju tuż obok Konina, a dojazd z największych polskich miast nie sprawi zawodnikom najmniejszego problemu. Termin zawodów w Ślesinie jest idealny na przetarcie się przed Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Już niebawem ogłosimy czwartą lokalizację, która wejdzie w skład Ironmana na raty” – mówi Filip Szołowski z LABOSPORT Polska.
Pierwszy etap cyklu odbędzie się 2 czerwca 2013 roku w Malborku, a drugi w Szczecinku tydzień później (09.06.2013). Rejestracja do Garmin Iron Triathlon rozpocznie się 2 stycznia 2013 roku.
Zapraszamy na oficjalną stronę internetową zawodów www.irontriathlon.pl oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon .

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze