Garmin Iron Triathlon Ślesin i Beko Ełk Triathlon – relacja na żywo

Dla wszystkich czytelników Akademii Triathlonu mamy bardzo dobrą wiadomość. Już w niedziele t.j. 8 czerwca na naszym portalu będzie można oglądać relację na żywo z Garmin Iron Triathlon oraz śledzić na FB i Twitterze relację z MP Beko Ełk Triathlon!!! Obie imprezy są objęte patronatem medialnym AT.

 

Garmin Iron Triathlon Ślesin rozpoczyna się punktualnie o godzinie 12:00, a zawodnicy mają do pokonania dystans 0,95km pływania, 45km jazdy na rowerze i 10,55km biegu. Ślesin, to miejscowść, w której od roku rozgrywany jest GIT i charakteryzuje się najszybszą trasą w Polsce! To właśnie rok temu w Ślesinie Adam Głogowski ustanowił nowy nieoficjalny rekord kraju na tym dystansie (1:55:20). Czy w tegorocznych zawodach uda się komuś pobić ten czas?

 

To wszystko będziecie mogli zobaczyć na obrazie z kamery przemysłowej, która jest ustawiona w samym sercu imrezy. Aby zalogować się należy wpisać login: user i hasło user . Dodatkowo można obserwować wyniki online z mety.

 

http://79.189.131.178:99/mobile.htm – kamera ze strefy zmian online

http://www.sts-timing..pl/online6/index.php – wyniki online

 

Pierwsze starty na Beko Ełk Triathlon ruszają już o godzinie 8:30. Będzie to sprint, a godzinę później wystartują Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych na dystansie olimpijskim. Wisienką na triathlonowym torcie będą zmagania Elity, w której o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski rywalizować będą najlepsi zawodnicy z kraju specjalizujący się na tym dystansie. W Ełku wystartują m.in. Agnieszka Jerzyk, Maria Cześnik, Marek Jaskółka, Mateusz Kaźmierczak Mateusz Rak. Wyniki i relację na żywo będzie można śledzić na Akademii Triathlonu. 

 

www.datasport.pl  – wyniki online 

 

Zachęcamy do odwiedzania naszego facebookowego profilu. Pod adresem www.facebook.com/akademiatriathlonu będziemy zdawać relację na bieżąco z przebiegu rywalizacji obu imprez.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze