Garmin Iron Triathlon Szczecinek 2013

To już pewne! Drugi etap cyklu GARMIN Iron Triathlon powita zawodników w Szczecinku. Impreza odbędzie się 9 czerwca 2013 roku, a dystans jaki będą mieli do pokonania triathloniści to 1/4 Ironmana. Pływanie na dystansie 0,95km zostanie rozegrane na jeziorze Trzesiecko. Trasa kolarska zostanie wytyczona na dwóch pętlach po 22,5km, a zawodników będzie obowiązywała jazda bez draftingu. Trasa biegowa, będzie składała się z dwóch pętli po 5,25km. Miasto Szczecinek było organizatorem m.in. Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów oraz Seniorów w Triathlonie. Ponadto w 2012 roku zostały tam zorganizowane Nadzieje Olimpijskie. Pierwszy etap cyklu odbędzie się 2 czerwca 2013 roku w Malborku, a rejestracja do Garmin Iron Triathlon rozpocznie się 2 stycznia 2013 roku.
Zapraszamy na oficjalną stronę internetową zawodów www.irontriathlon.pl oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon.

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,455ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze