Garmin sponsorem tytularnym zawodów Triminator w Radkowie!

Firma Garmin została sponsorem tytularny nowych zawodów triathlonowych Triminator, które przyjęły nazwę Garmin Triminator Radków. Impreza odbędzie się 9 lipca w Radkowie, u podnóży Gór Stołowych.

gtr2017 foto1

Nowy triathlon rozgrywany w Górach Stołowych przywita śmiałków wspaniałymi widokami i niecodzienną scenerią. Na zawodników czekają trzy dystanse, a najcięższy z nich to Dzień sądu, który można porównać do 1/2 IM, to 1,9 km pływania w Zalewie Radkowskim, 90 km jazdy na rowerze słynną szosą stu zakrętów z przewyższeniami około + 1720/ – 1720 m oraz bieg trailowy po ścieżkach i szlakach Gór Stołowych o długości 24 km i przewyższeniach + 820 m/ – 820 m. I’ll be back, drugi z dystansów, odpowiada 1/4 IM, czyli do pokonania będzie 0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10,55 km biegu. Łączna suma przewyższeń na tym dystansie wynosi ponad +1000 m. Najkrótszy dystans to Terminacja, czyli 1/8 IM (0,475 km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,275 km biegu). Na każdym z dystansów będzie można wystartować w trzyosobowej sztafecie triathlonowej.

gtr2017 foto2

„Dzięki współpracy z firmą Garmin możemy zagwarantować naszym zawodnikom jeszcze wyższy poziom organizacyjny zawodów. Jesteśmy dumni, że mamy partnera, który jest globalnym liderem nawigacji satelitarnej i współpracuje z nami na wielu płaszczyznach.” – powiedział Marcin Florek, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

Garmin oferuje szereg urządzeń które pomagają użytkownikom w pracy nad lepszą formą i utrzymaniem kondycji oraz motywują do porzucenia złych nawyków i prowadzenia zdrowego trybu życia. Sportowe zegarki GPS Garmin wyposażone są w funkcje dedykowane konkretnym dyscyplinom, takim jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, gra w gola czy triathlon. Wśród urządzeń dla triathlonistów znajdziemy lekki, multisportowy zegarek Forerunner 735XT, wytrzymałe zegarki z serii fēnix® 3, zaawansowane komputery rowerowe Edge, rowerowe mierniki mocy Vector i szereg dodatkowych czujników umożliwiających zaawansowane pomiary aktywności.

gtr2017 foto4

Zapisy na Garmin Triminator Radków trwają. Organizatorzy przygotowali dla triathlonistów zaledwie 400 miejsc. Aby zapisać się na zawody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej imprezy www.trimintor.pl.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,388ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze