GFNY Gdynia: Dzień z Zenonem Jaskułą w Decathlon Gdańsk

Zenon Jaskuła, ambasador wyścigu kolarskiego dla amatorów GFNY Gdynia, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii będzie gościem sklepu Decathlon w Gdańsku 21 kwietnia. Kolejne spotkania już niebawem.

Dzień z Zenonem Jaskułą to nie tylko okazja do posłuchania wspomnień z Igrzysk w Seulu, zapytania mistrza o trening kolarski oraz o to, jak bezpiecznie jeździć w peletonie. Ambasador zawodów kolarskich GFNY Gdynia opowie także o przebiegu rywalizacji Tour de France, a także o tym jak przygotować się do zawodów, będąc amatorem.

– Zenon Jaskuła to barwna postać, która chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z wielkiego peletonu. Dlatego bardzo się cieszymy, że jako ambasador wyścigu GFNY Gdynia, chce spotkać się z miłośnikami dwóch kółek w sklepach sieci Decathlon, partnera wyścigu – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów. – Będzie okazja posłuchać rad, lecz także zmierzyć się w prawdziwym kolarskim pojedynku – dodaje.

Poza spotkaniem z Zenonem Jaskuła zorganizowany będzie również wirtualny wyścig, w którym zadaniem będzie pokonanie mistrza w pojedynku na generowaną moc. Zadaniem postawionym przed uczestnikami będzie wygenerowanie na rowerze wyższej mocy maksymalnej niż Zenon Jaskuła.

W rywalizacji liczyć się będzie najwyższa maksymalna chwilowa moc wygenerowana w ciągu minutowego testu. Na uczestników czekają nagrody zależne od wyników. Osoby, które pokonają Jaskułę dostaną zniżkę na pakiet startowy wyścigu GFNY Gdynia, rozgrywanego 27 maja. Zwycięzcom będzie przysługiwać tyle procent zniżki, o ile procentowo więcej mocy wygenerują od Zenona Jaskuły.

Pakiet startowy GFNY Gdynia z rowerem szosowym B’TWIN z serii Ultra

Przez cały kwiecień do każdego zakupionego roweru szosowego B’TWIN z serii Ultra będzie można otrzymać voucher na pakiet startowy GFNY Gdynia o wartości 450 złotych. Rowery objęte promocją są to modele wyścigowe z najwyższej serii szosowej w Decathlon, posiadają rame full carbon monocoque lub cieniowaną aluminiową i najwyższej klasy osprzęt.

Na spotkanie 21 kwietnia zapraszamy do sklepu Decathlon Kartuska w Gdańsku, w godzinach 11:00 – 15:00.

Dzień z Zenonem Jaskułą w Decathlon odbędzie się również w Warszawie. Termin niebawem pojawi się na stronie internetowej GFNY Gdynia.

Więcej informacji i regulamin akcji dostępne są na stronie GFNYGdynia.pl

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane