GFNY Gdynia promocja dla par „ONA + ON”

GFNY Gdynia wprowadza specjalną kategorię „Ona + On” dla par. Od 2 stycznia każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia będzie mógł dokupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki za pół ceny!

Wspólne pasje łączą ludzi i cementują każdy związek. A my chcemy docenić ludzi, których wspólną pasją jest kolarstwo. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną kategorię „Ona + On” – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

Kategoria „Ona + On” stworzona została z myślą o parach, które gotowe są razem przejechać trasę GFNY Gdynia. Para musi ukończyć zawody wspólnie, różnica na mecie i punktach pomiarowych między kolarzami nie może być większa niż 30 sekund.

Organizatorzy przewidują dwie osobne klasyfikacje. Dla par, których łączny wiek wynosi mniej niż 90 lat oraz dla par, które razem mają 90 lat i więcej.

Każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia, który zachęci swoją drugą połówkę do startu w imprezie, może liczyć na rabat 50% od aktualnej stawki opłaty startowej. Promocja rusza od 2 stycznia i potrwa aż do zamknięcia zapisów online w maju.

Wiemy, że takie pary zawodnicze mogą prezentować różny poziom sportowy, dlatego uczestnicy tych klasyfikacji będą mogli się wzajemnie wspierać na trasie na wiele możliwych sposobów. Mogą się podciągać, popychać i wzajemnie dopingować słowem– mówi Michał Drelich.

Z uwagi na możliwość udzielania sobie pomocy na trasie, uczestnicy klasyfikacji „Ona + On” nie będą uprawnienie do otrzymania indywidualnych nagród dla grup wiekowych.

Zapisy i więcej szczegółów na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl oraz na www.facebook.com/GFNYGdynia

O GFNY Gdynia
Pierwsza edycja GFNY Gdynia odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyścig odbywać się będzie przy zamkniętym ruchu drogowym. Na uczestników czeka m.in. koszulka kolarska w pakiecie startowym, welcome banquet i posiłek regeneracyjny.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo New York na Polskę jest agencja Sport Evolution, która specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. ONICO Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

O serii GFNY
GFNY to globalna seria wyścigów kolarskich dla amatorów, w których zawodnicy startują indywidualnie i rywalizują nie tylko z pozostałymi kolarzami, ale też z czasem i samym sobą.
Centralnym punktem serii są zawody GFNY w Nowym Jorku, podczas których zawodnicy rywalizują na 100-milowej trasie, prowadzącej z NYC do Bear Mountain. Zawody te pełnią rolę Mistrzostw Świata GFNY. Równocześnie, odbywa się krótszy wyścig na dystansie 50 mil, w którym jednak nie nagradza się zwycięzców, a wyniki podawane są w kolejności alfabetycznej.
Imprezy z serii GFNY World, rozgrywane na całym świecie, oferują podobny format zawodów. Dodatkowo, ich uczestnicy mają szansę zakwalifikować się do startu z pierwszej strefy podczas GFNY World Championship w Nowym Jorku.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze