GFNY Kids – wyścigi dla dzieci w trakcie trwania GFNY Gdynia

26 marca otwarte zostały zapisy na GFNY Kids – zawody dla dzieci, które są jedną z imprez towarzyszących GFNY Gdynia.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Wyścigi odbędą się na dystansach od 800 do 3200 metrów na widowiskowej pętli wokół Skweru Kościuszki – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group. – Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają na mecie pamiątkowy medal, a dla najlepszych chłopców i dziewcząt w swoich kategoriach wiekowych przygotowaliśmy puchary i nagrody rzeczowe – dodaje.

Zapisy prowadzone są na platformie SlotMarket.pl. Z uwagi na bezpieczeństwo liczba uczestników dla każdej kategorii wiekowej została ograniczona do 50 dzieci.

Łącznie w GFNY Kids będzie mogło wziąć zatem udział maksymalnie 200 dzieci. Zawody zostaną rozegrane w trakcie, gdy dorośli uczestnicy GFNY Gdynia będą na trasie – mówi Michał Drelich.

Pierwsza edycja kolarskiego wyścigu GFNY Gdynia odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja SE Group. SE Group specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. Onico Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej http://www.gfnygdynia.pl/pl

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,302ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze