GIANT, 2XU oraz HUUB w Programie Sprzedażowym

Sezon startowy coraz bliżej. Wielu z Was myśli nad zakupem lub wymianą sprzętu na nowszy i lepszy. Wychodzimy Wam naprzeciw z ofertą Programu Sprzedażowego, do której wprowadzamy kolejne nowe marki i kolekcje na sezon 2013r.

 

 

 

 

Już od dziś możecie zakupić poprzez Program Sprzedażowy Akademii Triathlonu rowery marki GIANT. W naszej ofercie znajdziecie między innymi najnowszy model roweru triathlonowego TRINITY Composite z ramą z włókna węglowego.

{gallery}giant_art{/gallery}

Ponadto do oferty zostały włączone rowery szosowe z najwyższej półki z modeli TCR oraz Defy. Wszystkie znajdziecie w zakładce „rower” Programu Sprzedażowego.

 

Oprócz oferty rowerowej, poszerzamy każdą z naszych kategorii. W zakładce „pływanie” znajdziecie najnowszą kolekcję pianek 2XU na rok 2013, którą prezentuje nasz Partner TRI-magic. 2XU przedstawia najnowsze modele Active A:1, Race R:3 czy Velocity V:3. W tej kategorii znajdziecie również pianki marek: Sailfish, Orca czy Aqua Sphere.

{gallery}2xu_art{/gallery}Naszym nowym Partnerem został również Tripower.pl z pełną kolekcją produktów marki HUUB – producenta pianek triathlonowych. W Programie oprócz topowych modeli pianek tej marki znajdują się stroje triathlonowe oraz akcesoria do pływania.

{gallery}huub_art{/gallery}

Przypominamy, że od każdego produktu zakupionego poprzez Program Sprzedażowy 4% przekazywane jest na Program Stypendialny utworzony przez Akademię Triathlonu. Każdy z Was, kupując sprzęt sportowy u nas przekazuje środki finansowe dla klubu Tri-Saucony Rumia, uczniowskiego klubu, który prowadzi zarówno sekcję pływacką jak i triathlonową.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty, w której ponadto znajdziecie odzież kompresyjną, obuwie sportowe, komponenty rowerowe, zegarki sportowe, suplementy, akcesoria i gadżety oraz wiele innych produktów. Kolejne, nowe marki już wkrótce w Programie.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane