GIT2014: tysiąc zgłoszeń i komplet na Piaseczno w 24 godziny!

Nowy rekord w tempie zgłoszeń! W 24 godziny cykl Garmin Iron Triathlon 2014 osiągnął 1000 zgłoszeń, a zapisy na zawody w Piasecznie zostały chwilowo wstrzymane ze względu na osiągnięcie limitu osób startujących.

 

Już prawie połowa z 2,5 tysięcy miejsc przygotowanych na cały cykl GARMIN Iron Triathlon 2014 została zarezerwowana. Do 13 stycznia czekamy na opłaty startowe. Osoby, które nie uregulują płatności do tego terminu, stracą miejsce na liście startowej w Piasecznie. Ewentualne zapisy uzupełniające uruchomimy w drugiej połowie stycznia” – powiedział Filip Szołowski z LABOSPORT Polska.

 

W dalszym ciągu trwa rejestracja do pozostałych imprez wchodzących w skład GARMIN Iron Triathlon 2014. Aby zapisać się do Ślesina, Radkowa, Gołdapi i Górzna należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie cyklu www.irontriathlon.pl .

 

Przypominamy, że cykl GARMIN Iron Triathlon to największy w Polsce cykl imprez triathlonowych, który rozgrywany jest na dystansie ¼ Ironmana. Dodatkowo w Radkowie odbędzie się start na dystansie 1/8IM. Czas końcowy danej imprezy jest sumowany z innymi 3 zawodami z cyklu, dzięki czemu utworzy się ranking najlepszych zawodników. Suma czasów daje potencjalny wynik jaki osiągnęliby zawodnicy na pełnym dystansie Ironman.

 

Miasta jakie wchodzą w skład Garmin Iron Triathlon 2014 to: Piaseczno (24-25.05.2014), Ślesin (07-08.06.2014), Radków (21-22.06.2014), Gołdap (05-06.07.2014), Górzno (19-20.07.2014). Jednocześnie w Gołdapi zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansie ¼ Ironmana.

 

Wczoraj ruszyła również strona zawodów Beko Ełk Triathlon, gdzie na dystansie olimpijskim w formule bez draftingu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w kategoriach wiekowych,  a także Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim z draftingiem dla elity. Zapisy do tych zawodów ruszą 13 stycznia. 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Z jednej strony to super że tyle imprez z drugiej aż tyle że przez cały lipiec i sierpień i początek września jest co każdy łikend a parę imprez się nakłada. ;(.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane