Głosowanie na Imprezę Rok 2011 przedłużone do środy!

W sobotę, krótko po godzine 21.00 dostałem maila:

„Witam, siedzimy z grupą znajomych – (ok. 20 osób) i chcemy oddać głos na imprezę roku. Jest godzina 21.20, głosowanie trwa do 22, a oddanie głosu nie jest możliwe. Czyżby tak bardzo starali się Panstwo sprawić żeby Susz wygrał??”


O godzinie 23.39 wpłynął równiez OFICJALNY protest od organizatorów zawodów w Borównie (w oryginale):

„Szanowni Państwo!
Nie ukrywamy, że jako organizatorzy zawodów ,,Panasonic Evolta Triathlon Polska” byliśmy żywo zainteresowani zorganizowanym przez Państwa konkursem na najlepszą imprezę triathlonową roku. Dlatego też pozwalamy sobie na wniesienie oficjanego protestu dotyczącego formy przeprowadzonego głosowania, a w szczególności godzinowego terminu oddawania głosów. Dostaliśmy bowiem e-maile informujące nas, że blisko pół godziny przed zamknięciem oficjanego głosowania nasi zwolennicy zostali pozbawieni możliwości oddania głosów. Mając  na uwadze bardzo małą różnicę w podsumowaniu w/w konkursu uważamy, że mamy pełne prawo ubiegania się pewnego rodzaju ,,zadośćuczynienia” lub w ostateczności przyznania nam wraz z imprezą w Suszu miejsca pierwszego egzekwo. Z  wyrazami szacunku- zespół Tri-sport.

Nie mam pojęcia dlaczego mimo ustawionej godziny 22.00 zwolennicy Borówna nie mogli zagłosować na swoją imprezę. Zaznaczam również, że dostałem 4 takie maile – wszystkie od zainteresowanych głosowaniem na Borówno. Faktycznie ostatni głos został oddany o godzinie 21.25 – później prawdopodobnie głosowanie nie było możliwe. Aby wyeliminować wszystkie spiskowe teorie, mówiące o celowym blokowaniu głosowania na rzecz Susza, przedłużamy plebiscyt do środy, do północy. Chcąc wykluczyć jakąkolwiek pomyłkę systemu, automatyczne zablokowanie strony i ankiety zdecydowaliśmy się na ręczne wyłącznie głosowania. Życzę Organizatorom z Borówna wygranej, tym bardziej, że nikt z Akademii Triathlonu nie faworyzuje żadnej z imprez. Doskonale wiecie, że jako redaktor naczelny tego portalu postawiłem sobie za punkt honoru obiektywne prowadzenie całego przedsięwzięcia. Wysłaliśmy swoją kamerę i dziennikarza na zawody do Borówna, nagrywając wywiady i dokumentując całą imprezę. Efekty możecie oglądać w dziale Video. Żadna inna impreza w Polsce nie ma takiego multimedialnego odwzorowania jak Borówno (6 klipów, w tym specjalnie przez nas przygotowany Triathlon Motivation). Nawet Mistrzostwa Polski w Suszu, których byłem ambasadorem, mają tylko jeden oficjalny film wyprodukowany przez moich kolegów z TVN Meteo.

 

Plebiscyt „Impreza Roku 2011” miał być zamknięty w sobotę, 12 listopada – przede wszystkim z uwagi na liczne obowiązki związane z przygotowaniem konferencji Triathlon – 3xTAK. Na kilka dni przed jej rozpoczęciem chcieliśmy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale jak widać, złośliwość rzeczy martwych spowodowała, że zwycięzcę konkursu poznamy w ostatniej chwili. Zapraszam do głosowania.

 

Do zobaczenia na Konferencji Triathlon 3xTAK.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane