GOODVALLEY TRIATHLON PRZECHLEWO Już w najbliższy weekend!

Kolejna edycja Goodvalley Triathlon Przechlewo już w najbliższy weekend. Na zawodników czekają 3 dystanse oraz Sztafeta Rodzinna. To przecież najbardziej rodzinny triathlon w Polsce! Chętni mogą się nadal zapisać w Biurze zawodów.

W sobotę, 25 sierpnia, zmagania rozpoczną uczestnicy na dwóch dystansach. Jako pierwsi, na trasę wyruszą zawodnicy na dystansie 112,99 km. Do pokonania będą mieli 1,9 km pływania na Jeziorze Końskim, 90 km trasy rowerowej po okolicznych drogach, a na koniec 21 km biegu po wymagającej trasie. W czasie, gdy zawodnicy popularnej „połówki” będą się zmagać z najdłuższym dystansem, do rywalizacji wyruszą uczestnicy dystansu 28,25. Dla nich organizatorzy przygotowali 475 metrów etapu pływackiego, 22,5 km kolarstwa i 5 km biegu.

W niedzielę, 26 sierpnia, z zawodami zmierzą się kolejni uczestnicy. Tym razem na dystansie 56,5 km odbędzie się rywalizacja indywidualna i sztafetowa. Rywalizacja rozpocznie się od 950 metrów etapu pływackiego. Następnie zawodnicy wyruszą na dwie 22,5 kilometrowe pętle trasy kolarskiej. Na koniec czeka ich 10,5 km biegu. Wśród kandydatów do zwycięstwa jest między innymi Marcin Ławicki, tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski na dystansie średnim.


Zwieńczeniem całego weekendu zawodów jest start Sztafet rodzinnych, w których wziąć udział mogą drużyny dwu lub trzyosobowe. To dobra zabawa i sportowe emocje oraz pomoc dla Domu Dziecka w Człuchowie – część kwoty pakietu startowego organizator przekaże na cele charytatywne. Rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę, 26 sierpnia o godzinie 14:00.

Wystartować w zawodach mogą zarówno duzi, jak i mali sportowcy zaawansowani bardziej oraz mniej. Do pokonania zależnie od wieku uczestników będzie od 25 do 50 metrów pływania, 800 – 1600 metrów kolarstwa i biegania. Dozwolone są pomoce pływackie, rowery trójkołowe oraz te na cztery koła. Wszystko to ze względu na rodzinny wymiar imprezy. W każdej drużynie co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia oraz jedna poniżej 16 roku życia. Najmłodszy uczestnik, jaki może być członkiem sztafety rodzinnej „GoodValley Tri Family” musi najpóźniej w dniu zawodów ukończyć 5 lat.


Tradycyjnie Goodvalley Triathlon Przechlewo to nie tylko sportowe zmagania. W nadchodzący weekend odbędzie się także koncert zespołu Chłopaki nie płacą. Koncert odbędzie się w sobotę, o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

W sobotę pomiędzy godziną 10:00 a 14:00 odbędzie się również zbiórka krwi oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Wszyscy chętnie, którzy chcieliby wystartować w Goodvalley Triathlon Przechlewo mogą zapisać się jeszcze w Biurze zawodów. Zapraszamy!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.triathlonprzechlewo.pl

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane