Gustav Wielki i Kristian Niepowstrzymany: Blummenfelt i Iden trafiają do świata anime!

Krisitian Blummenfelt i Gustav Iden jako animowani wikingowie? Norwescy triathloniści wzięli udział w nowym projekcie filmu krótkometrażowego anime „Tri-Kings”.  

ZOBACZ TEŻ: Rico Bogen. Kim jest nowy mistrz świata z Lahti?

Gdy z góry ich poczynania obserwują nordyccy bogowie, a morskie węże i syreny próbują pokrzyżować plany, nieustraszeni wikingowie Gustav Wielki i Kristian Niepowstrzymany zmierzają w kierunku ostatniej, najważniejszej bitwy….

„Najlepszy przyjaciel staje się największym wrogiem” 

Kristian Blummenfelt i Gustav Iden w ostatnich latach stali się jednymi z najważniejszych postaci w świecie triathlonu. Dzięki niezwykłemu projektowi ponownie walczyć będą o honor i chwałę, lecz tym razem jako postacie filmu anime. Film „Tri-Kings” powstał na zlecenie marki On. Jest pochodną współpracy dyrektora kreatywnego Simona Brothersona i jednego z najlepszych animatorów – Yibi Hu. 

Pierwsza część filmu zaprezentowana została w środę 6 września. Widzowie zapoznani zostali z legendą o dwóch chłopcach z północnej krainy, których wewnętrzny ogień sprawił, że stali się nieustraszonymi wojownikami – Gustavem Wielkim i Kristianem Niepowstrzymanym. Bohaterowie podbili świat triathlonu, ale czeka ich najważniejsza bitwa, w której nawet „najlepszy przyjaciel staje się największym wrogiem”. 

„Film dobrze podsumowuje to, jak jest w prawdziwym życiu”

Chociaż nie została podana dokładna data premiery całego filmu, to wiadomo, że Blummenflet i Iden pojawili się we Francji w Nicei, aby kontynuować pracę nad projektem. 

Miałem wysokie oczekiwania przed obejrzeniem filmu. W przeszłości realizowałem wiele różnych projektów filmowych, ale nic nie dorównuje temu. Mitologia nordycka zyskała na popularności w ciągu ostatniej dekady za sprawą różnych hollywoodzkich filmów, ale ja byłem jej fanem na długo przed tym. Jestem dumny z mojego norweskiego i wikińskiego dziedzictwa. Mimo to przez większość czasu nie czuję się jak wojownik. Cieszę się, że Kristian jest u mojego boku – mówił Gustav Iden. 

To my przeciwko światu. [Film] dość dobrze podsumowuje, jak to jest w prawdziwym życiu – oczywiście z pewnymi przesadami. Jak musimy walczyć z tymi przeszkodami po drodze. Ważne jest to, jak jesteś w stanie sobie z nimi poradzić i iść dalej. To wyjątkowe uczucie być przedstawianym jako wojownik wikingów. Być w dziczy, bez względu na warunki. Ta siła i surowość wikingów jest dobrze odwzorowana – dodał Blummenfelt. 

Na stronie On przedstawione zostało całe uniwersum świata „Tri-Kings”.

Źródło: On
Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,453ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze