Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia „sailfish swimnights” wracają do Gdyni!

To już trzeci rok, jak organizatorzy Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia dbają o odpowiednie przygotowanie zawodników do udziału w triathlonowych zawodach. 30 czerwca, o godzinie 19:00 odbędzie się pierwszy w tym sezonie trening pływacki – „sailfish swimnights”.

 

W Herbalie IRONMAN 70.3 Gdynia i imprezach towarzyszących weźmie udział łącznie ponad 3500 zawodników. Każdy z nich rywalizację rozpocznie od etapu pływackiego. Chcemy, aby wszyscy solidnie, w luźnej atmosferze pod okiem ratowników i instruktorów przygotowali się do gdyńskiego triathlonu – mówi Michał Drelich, dyrektor imprezy.

 

Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów z CompleXsports. Każde zajęcia będą zakończone wyścigiem na dystansie 950 m oraz 1900 m. Dla najlepszych, firma TriSolution , oficjalny dystrybutor marki „sailfish” w Polsce, przygotowała nagrody.

 

Koszt udziału w treningu wynosi 25zł.
Każdy uczestnik otrzyma czepek marki „sailfish”.
Obowiązuje limit 300 osób.
Uczestnicy treningów będą mogli bezpłatnie skorzystać z pianek marki „sailfish”.

Terminy treningów: 30 czerwca, 14 lipca, 28 lipca.
Miejsce: Plaża Redłowo w Gdyni

Szczegóły: www.ironmangdynia.pl

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane