Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia – znamy termin imprezy 2016

Emocje po tegorocznym Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia jeszcze nie opadły, a organizatorzy już ogłaszają termin zawodów w przyszłym roku. W 2016 roku impreza odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Zapisy ruszają 1 grudnia br.

 

W pierwszych, historycznych zawodach w ramach globalnej serii IRONMAN® 70.3® w Gdyni wystartowało niemal 2000 osób z ponad 30 krajów świata. Limit miejsc wyczerpał się w ciągu zaledwie 3 dni od otwarcia zapisów. W ten sposób gdyńskie zawody stały się trzecim najszybciej sprzedającym się wyścigiem IRONMAN® 70.3® w Europie.

 

Agencja Sport Evolution, organizator zawodów, zakłada, że limit miejsc na Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia w 2016 roku wyczerpie się równie szybko jak przy pierwsze edycji.

 

– Rejestrację na stronie www.ironmangdynia.pl otwieramy już 1 grudnia. Ceny pakietów startowych będą się zaczynały od 135 Euro – mówi Michał Drelich, dyrektor Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. – W 2016 roku planujemy wiele zmian, a o szczegółach opowiemy niebawem. Mogę tylko zdradzić, że czeka nas mała rewolucja – dodaje.

 

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Panie Tomaszu, gdyby wypełniał Pan uważnie formularz zgłoszeniowy, to z pewnością zauważyłby Pan, że wypełnienie tego pola, jak i wielu innych „wrażliwych” było dobrowolne. Nie wiem ile kontaktów miał Pan „z tym organizatorem” i dlaczego triathlon źle się Panu kojarzy, ale z okazji nadchodzących Świąt życzę Panu więcej pogody ducha i mniej hejtu. Wydaję mi się, że jest go już zdecydowanie za dużo w życiu publicznym i nie przenośmy tych emocji do triathlonu. Zgadza się Pan ze mną?

  2. Zapisałem się ale pozostał niesmak po wypełnieniu ankiety przy zapisie. Były tam pytania m. in. o zarobkach. Dla mnie to szczyt nietaktowności. Zrobię tę połówkę w Gdyni bo kiedyś o tym marzyłem ale nigdy więcej z tym organizatorem. Mam juz 2 IM i 1 połówkę za pasem z dobrymi wynikami ale ten sport zaczyna mi się coraz gorzej kojarzyć. Ktoś ma podobne myśli?

  3. Do znudzenia ale najważniejsza rewolucja to zmiana trasy. I w tym roku i w zeszłym całe święto psuła trasa rowerowa.
    Mam małą nadzieje , że jeśli uda się ją zmienić , to będzie to podane przed zapisami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane