Herbalife Triathlon Gdynia 2013 – treningi pływackie w Zatoce.

Do Herbalife Triathlon Gdynia 2013 pozostało już tylko 50 dni. Pierwszy raz w historii polskiego triathlonu 1500 osób równocześnie ruszy do Bałtyku. Dla tych, którzy nigdy nie pływali w otwartych wodach lub chcą poprawić swoją technikę mamy świetną wiadomość. W każdą sobotę od 6 lipca do 3 sierpnia, będzie można wziąć udział w treningach na trasie pływackiej Herbalife Triathlonu w Gdyni.

Większość zawodników, którzy zapisali się do triathlonu lub aquathlonu w Gdyni, na co dzień pływa w basenie.
– Pływanie w wodach otwartych znacząco różni się jednak od pływania w basenie, a pływanie w morzu to już prawdziwe wyzwanie. W Zatoce Gdańskiej zawodników może przywitać wysoka fala, a  setki rąk i nóg mogą z pewnością przyprawić o drżenie łydek nawet najbardziej wytrawnych pływaków – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia 2013. – Dlatego chcemy, by uczestnicy naszej imprezy mieli okazję poczuć choć namiastkę tego, czego doświadczą 11 sierpnia w Gdyni.
Trening będą się odbywać pod okiem wykwalifikowanych trenerów na trasie pływackiej Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Podczas zajęć trenerzy szczególną uwagę będą zwracać na poprawę techniki pływania oraz udzielą wskazówek, jak płynąć, aby utrzymać optymalny kurs.
Aby wziąć udział w treningu należy wysłać zgłoszenie na adres [email protected], a po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia dokonać opłaty w wysokości 15 złotych na konto Organizatora, MultiBank 32 1140 2017 0000 4602 1248 3972 z dopiskiem: Trening pływacki oraz datą treningu.
Pierwszeństwo do udziału w zajęciach  mają zawodnicy z nadanymi numerami startowymi w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. W treningu mogą brać udział wyłącznie osoby ubrane w pianki pływackie.
Nad bezpieczeństwem uczestników, czuwać będą ratownicy WOPR.

Miejsce treningu:
Plaża miejska w Gdyni (obok Mariny)
Godzina: 8:00 – 10:00
Data: 6, 13, 20, 27 lipca oraz 3 sierpnia 2013
Limit uczestników: 20 osób/trening
Cena: 15 złotych
Więcej informacji na www.herbalifetriathlon.com
Zobaczcie też jak Piotr Netter opowiada o starcie i trasie pływackiej Herbalife Triathlon Gdynia 2013

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze