Herbalife Triathlon Gdynia dla Domu Dziecka w Falbogach

Pomóż spełnić marzenie podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach! Przyłącz się do zbiórki, której celem jest stworzenie i urządzenie w placówce profesjonalnej sali fitness.
Razem z Ambasadorkami Herbalife Triathlon Gdynia 2014 Małgosią Foremniak, Karoliną Gorczycą, Kasią Glinką i Agnieszką Sikorą-Paw stwórzmy miejsce, w którym dzieci będą przez cały rok mogły rozwijać swoje sportowe pasje!

 

Herbalife Triathlon Gdynia 2014 to nie tylko impreza sportowa. Chcemy, by było to wydarzenie społeczne, wobec którego nikt nie pozostaje obojętny – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon. – Charytatywność od samego początku jest wpisana w naszą imprezę. W ubiegłym roku wspieraliśmy Fundację Synapsis zajmującą się terapią osób autystycznych. W tym roku zbieramy pieniądze dla podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach – dodaje.

 

   P1030857x    tytulowe

Aby wyremontować i wyposażyć salkę fitness, w której dzieci mogłyby rozwijać swoje sportowe pasje potrzeba 60 000 złotych! W naszą akcję charytatywną może zaangażować się KAŻDY. Można to zrobić  na kilka sposobów:

  • – wpłacając darowiznę, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe 46 1020 1013 0000 0702 0313 7163 PKO BP

– biorąc udział w jednej z wyjątkowych aukcji Ambasadorek Herbalife Triathlon Gdynia 2014 realizowanej za pośrednictwem serwisu społecznościowego SiePomaga.pl

– licytując jedną z wyjątkowych atrakcji przekazanych przez fanów Herbalife Triathlon Gdynia 2014 za pośrednictwem serwisu społecznościowego SiePomaga.pl
– zakładając własną okazję charytatywną na portalu SiePomaga.pl i zachęcając do wpłat swoich znajomych i krewnych

– kupując fluorescencyjną bransoletkę Casa Herbalife dostępną w oficjalnym event shopie Imprezy na stronie www.herbalifetriathlon.com

 opaska

 

Małgorzata Foremniak przekazała na licytację przedmioty, które mają dla niej sentymentalną wartość – piękne pióro wieczne, błękitną maskę z Wenecji oraz nagrodę specjalną, w postaci zaproszenia do studia na nagranie programu Mam Talent. Katarzyna Glinka zaprosi zwycięzcę aukcji na plan zdjęciowy serialu „Barwy Szczęścia”. Agnieszka Sikora-Paw z kolei zaprasza do licytowania wyjątkowej, wspólnej sesji treningowej, podczas której w ciągu 24 godzin pomoże przygotować się do startu w triathlonie. Relacja ze wspólnych treningów pływackich, biegowych i rowerowych zostanie opublikowana na fanpage’u „Mój pierwszy Triathlon”. Pakiet obejmuje profesjonalny makijaż, który przetrwa nawet najcięższy trening dla zwyciężczyni aukcji lub kobiety bliskiej sercu Pana, który zlicytuje tę nagrodę. Karolina Gorczyca zaprosi zwycięzcę aukcji na plan zdjęciowy serialu „Czas honoru”

{gallery}konf_maj2014_aukcja{/gallery}
Akcja na rzecz Domu Dziecka w Falbogach prowadzona jest w ramach Programu Casa Herbalife. Więcej informacji znajdziecie na stronie imprezy Hebalife Triathlon Gdynia 2014 lub klikając TUTAJ

 

Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km).

Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,291ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze