Herbalife Triathlon Susz – WYNIKI

Piekielnie trudne warunki atmosferyczne, własne słabości i dystans Half Ironman – zmagania podczas zawodów Herbalife Triathlon Susz ukończyły 472 osoby. Na starcie stawiło się 550.

 

Mężczyźni:

1. Anton Blokhin – 04:10:04

2. Victor Aloshin – 04:12:37

3. Mikołaj Luft – 04:14:57

 

Kobiety:

1. Ewa Bugdoł – 04:41:22

2. Joanna Susmanek – 04:48:26

3. Olga Ziętek – 04:59:13

 

KLuczem do zwycięstwa było nie tylko doskonałe przygotowanie fizyczne, ale przede wszystkim odpowiednie żywienie i nawadnianie organizmu. Nie wszyscy dali sobie z tym radę i wiele osób musiało zejść z trasy. Temperatura powietrza przekraczała 30 stopni celsjusza, było duszno i tylko ten, kto nie zapominał o odpowiednim nawadnianiu mógł liczyć na przekroczenie mety.

 

TUTAJ ZNAJDZIESZ PEŁNE WYNIKI Z MIĘDZYCZASAMI.

 

 

Pełna relacja foto-video już wkrótce.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

 1. Do Artura Mielocha: Artur Arturowi…:) Atmosfera była świetna. Służę pomocą na innych zawodach:)

 2. zgadzam się co do tych bidonów. Możliwie że miałem przez to kryzys w biegu bo jeżdżąc okrążenia na 1/3 bidonu. Wiele do życzenia pozostawia też trasa rowerowa szczególnie ta w kierunku do Iławy. a nawierzchnia przy nawrocie skandaliczna. Widziałem parę ofiar ..
  Rozumiem że jest to droga wojewódzka i nie jest ona w gestii władania gminy lecz władze wojewódzkie winny też się postarać… W końcu takie zawody to promocja regionu…
  I zakręt przy miejscowości borówno dla niektórych to był horror..

 3. Poziom organizacji zawodów powoli się poprawia. Jedyne zastrzeżenia jakie mam , które warto aby organizatorzy w spokoju przeanalizowali: 1.więcej karetek – Piotr Adamczyk musiał czekać z udarem na karetkę około 45 minut!.
  2.Na trzeciej pętli rowerowej zabrakło izotoników a wolontariusze podawali wodę w bidonach wypełniając je do 1/3 (pewnie również się kończyła). Gdyby nie to, że ja i moi znajomi mieliśmy swoje dodatkowe bidony, mogłoby się skończyć odwodnieniem.

 4. Rzuć bidon też było dobre 😀
  Poza tym Panie Arturze, jeszcze raz, dzięki za pompkę.

 5. Było wspaniale!!!! Doping w Suszu i okolicznych miejscowościach – Różnowo i Bronowo był niesamowity!!!! W ogóle atmosfera zawodów była niesamowita! Też dziekuję WSZYSTKIM:)

 6. Jako uczestnik zawodów chciałbym podziękować mieszkańcom Susza, którzy dali nam niesamowite wsparcie na trasie biegu… Bez nich wielu z nas nie przetrwałoby tego…. To było niezapomniane…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane