Herbalife Triathlon Susz z nowymi ambasadorami

Magdalena Boczarska, Paulina Sykut, Marcin Dorociński i Maciej Dowbor – to nowi Ambasadorzy Herbalife Triathlon Susz 2012. Cała czwórka została oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji prasowej, która odbyła się w restauracji Stary Dom w Warszawie.   Ambasadorami ponownie zostali znani i lubiani, aktorzy: Magdalena Boczarska i Marcin Dorociński oraz prezenterzy telewizji Polsat – Paulina Sykut i Maciej Dowbor.  Cała czwórka zmierzy się 7 lipca 2012 roku z dystansem długim rozgrywanym w ramach Herbalife Triathlon Susz. Do przepłynięcia będą mieli 1,9km, do przejechania rowerem 90km i 21,1km do przebiegnięcia. Cel jest ambitny, ale Ambasadorzy poprzedniej edycji zawodów – Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa udowodnili, że można go osiągnąć w nieco ponad pół roku. Nowi ambasadorzy zawodów trenują  już od 6 tygodni. Przed nimi jeszcze wiele miesięcy ciężkiej pracy, ale też doskonałej zabawy i satysfakcji z pokonywanych kilometrów w wodzie, na rowerze i podczas biegu.

 

 {gallery}ambasadorzy_2012b{/gallery}

 

„Mamy bardzo stresującą pracę. Trening triathlonowy to świetna odskocznia od codziennych obowiązków” – mówi Paulina Sykut. „Pomyślałem, że warto zmierzyć się ze sobą; kiedy przychodzi taka propozycja nie można odmówić” – dodaje Marcin Dorociński.

 

{gallery}ambasadorzy_2012a{/gallery}

 

Zapisy do dystansu długiego Herbalife Triathlon Susz 2012 trwały w tym roku rekordowo krótko. W ciągu  15 dni wyczerpał się limit 500 zgłoszeń. Cały czas można się rejestrować do udziału na dystansie sprinterskim  (0,75-20-5) – więcej informacji na stronie www.herbalifetriathlon.com

 

Herbalife – partner sportowców
Herbalife jest globalną firmą sprzedaży bezpośredniej, która dostarcza rozwiązania w zakresie zdrowego odżywiania, kontroli wagi oraz produktów pielęgnacyjnych opracowanych, aby wspierać zdrowy styl życia. Firma realizuje swoje zobowiązanie do promowania zdrowego i aktywnego życia wspieranego przez optymalne odżywianie poprzez zaangażowanie w sport, sponsorując ponad 100 różnych zawodników indywidualnych, drużyn i wydarzeń sportowych na całym świecie. Herbalife jest partnerem m.in. FC Barcelona, Valencia CF, LA Galaxy.  Firma wspiera fundację Herbalife Family Foundation oraz jej program „Casa Herbalife”, którego celem jest zapewnienie dzieciom odpowiedniego odżywiania.

 

Zapraszamy do dyskusji na FORUM

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane