High Level Center Partnerem Akademii Triathlonu.

High Level Center to miejsce, dedykowane osobom, które świadomie i aktywnie uprawiają sport. To unikalne miejsce lifestylowe dla wszystkich, którzy podążają za modą na zdrowy tryb życia. Akademia Triathlonu podjęła współpracę z HLC, dzięki której czytelnicy AT będą otrzymywali informacje na temat usług przez nich oferowanych oraz wydarzeniach wspólnie organizowanych. Ponadto specjaliści High Level Center będą służyć pomocą i radą na łamach naszego portalu pisząc teksty związane z profilaktyką zdrowia, dietą, suplementacją czy coachingiem sportowym. Badania lekarskie i wydolnościowe, opieka fizjoterapeuty, konsultacje dietetyczne, dobór profesjonalnego sprzętu czy suplementacji – to wszystko znajdziecie w High Level Center. Specjalistami HLC są:

 

jagoda podkowska 2-200Dietetyk mgr inż. Jagoda Podkowska – ukończyła studia na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na AWF w Warszawie. Tworzy i nadzoruje pracę zespołu dietetycznego High Level Center. Jest aktywną zawodniczką BJJ z sukcesami.

 

coauch Michal Dabski 200Coaching sportowy – Michał Dąbski – zawodnik, trener, podróżnik. W coachingu sportowym od 10 lat skutecznie łączy doświadczenia w sporcie z warsztatem trenera i coacha. Motywacja i emocjonalna droga do sukcesu w sporcie to jego pasja. Pomaga, rozwija, inspiruje w zakresie poczucia własnej Wartości.

 

Badania wydolnościowe – Michał Garnys, jeden z założycieli firmy 4SportLab zajmującej się sferą badań w HLC. Fizjolog, który wie, że realizacja założeń treningowych wymaga pracy organizmu w określonych intensywnościach, które są zmienne dla różnych celów treningowych. Michał w HLC przeprowadza specjalistyczne badania wydolnościowe, wyznacza progi metaboliczne oraz strefy intensywności wysiłku.

 

 badania 9 960x390

 

Członkowie naszej społeczności AT Team na wszystkie te usługi otrzymają 5% zniżki po okazaniu klubowej karty. Akademia Triathlonu razem z High Level Center będzie organizowała również spotkania, mające na celu podniesienie świadomości treningowej osób zainteresowanych triathlonem. Wszystko po to, abyście osiągali coraz lepsze wyniki sportowe i bili rekordy życiowe bez uszczerbku na zdrowiu. Zapraszamy na stronię naszego Partnera www.highlevelcenter.com oraz do śledzenia naszej strony. Już wkrótce zapoznamy Was z ofertą usług dostępnych w HLC.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Jakub – karty niedługo będą. Jak będziesz się wybierał do HLC napisz do nas – rabat będzie na pewno uwzględniony. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane