Idealne na debiut i życiówkę. GREATMAN Kórnik już za niecały miesiąc!

Drugie tegoroczne zawody cyklu GREATMAN odbędą się już za niecały miesiąc (6 sierpnia) w Kórniku. Organizatorzy zapowiadają świetną, rodzinną atmosferę. Z Akademią Triathlonu uzyskasz 10% zniżki na start indywidualny!

Pierwsze tegoroczne zawody cyklu GREATMAN TRIATHLON odbyły się na początku czerwca w Kościanie. Do drugich pozostał niecały miesiąc. GREATMAN Kórnik (woj. wielkopolskie) odbędzie się 6 sierpnia!

Teraz możesz wziąć udział w zawodach GREATMAN jeszcze taniej z kodem od Akademii Triathlonu. Kod akademiatriathlonu10 daje zniżkę na start indywidualny -10%!

W ramach GREATMAN Kórnik dla zawodników dostępne będą dwa starty indywidualne i sztafetowe: doskonały dla debiutantów 1/8 Ironman (475 metrów pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,25 km biegu) oraz 1/4 Ironman (950 metrów pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,55 km biegu), który świetnie nada się na poprawienie życiówki!

Na obu dystansach zawody rozpoczynają się rolling startem. Dozwolone są wszystkie typy rowerów i zabroniony jest drafting. Trasy zawodów możesz zobaczyć w tym miejscu.

Z myślą o zawodnikach i kibicach

Kórnik to miejsce, w którym GREATMAN zorganizował swoje pierwsze i historyczne zawody triathlonowe. Na przestrzeni lat zmieniało się wiele rzeczy. Organizatorzy słuchali (i słuchają) zawodników, którzy wyrażali swoje opinie i proponowali modyfikacje. Przykładowo pierwsze edycje zawodów odbywały się z draftingiem. Później formułę zmieniono na non-drafting, uprzednio pytając zawodników, która jest dla nich bardziej atrakcyjna. Efektem jest dzisiaj znacznie większa frekwencja niż jeszcze kilka lat temu.

Paweł Kotas, pomysłodawca i organizator zawodów podkreśla, że na każdym wyścigu marki GREATMAN może spodziewać się podobnej, atrakcyjnej dla zawodników konwencji. O godzinie 10:00 startuje dystans 1/8 (indywidualnie i sztafety). Równo w południe rodzice mogą kibicować swoim dzieciom, które rywalizują w ramach duathlonu GREATKIDS. Około godziny 13:45 startuje dystans 1/4 Ironman. W ten sposób na zawody przybywać można całymi rodzinami lub z przyjaciółmi, aby później kibicować im po swoim starcie.

Zawodnicy wracają, a nas to bardzo cieszy. Dzięki temu udaje nam się stworzyć triathlonową społeczność w Wielkopolsce – mówią organizatorzy.

Harmonogram to nie jedyny powód, aby wziąć udział w GREATMAN Kórnik. Zawodnicy mogą spodziewać się znakomicie wymierzonych i szybkich, płaskich tras dobrym asfaltem, na których możliwe będzie osiągnięcie życiowych rezultatów. Świetnie sprawdzą się także, jeżeli chcesz kibicować rodzinie lub znajomym. Zawodnicy pokonują 2 lub 3 pętle (w zależności od dystansu), co daje doskonałą okazję, aby gorąco im kibicować i zagrzewać do rywalizacji i osiągania wspaniałych wyników.

Duathlonowe wyścigi dla najmłodszych

Każde zawody cyklu to również specjalne wyścigi dla dzieci GREATMAN Kids podzielone na szereg kategorii. Organizatorzy chcą, aby najmłodsi doskonale bawili się podczas rywalizacji na krótkich dystansach, aktywnie spędzając czas. Końcowe miejsce nie jest ważne.

fot. Jarosław Koperski Sport dla Greatman

Zawody dziecięce nie rzadko wzbudzają więcej emocji niż zawody dla dorosłych! Staramy się zawody prowadzić, tak by, jak najbardziej wspierać samodzielność dzieci. Na tym etapie nie do końca ważny jest wynik – pomyłki, upadki, awarie – to część tego doświadczenia.

Swoje dziecko na zawody GREATKIDS zapiszesz w tym miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Start w triathlonie i czas spędzony z rodziną? GREATMAN to świetny wybór! 

Jeżeli nie Kórnik to może Kłodawa lub Śrem?

Nie będziesz mógł wystąpić na zawodach w Kórniku? Cykl GREATMAN to również kolejne wyścigi w Kłodawie (6 sierpnia) oraz Śremie (10 września). Oba dobrze sprawdzą się dla osób, które planują starty w drugiej części sezonu!

Pozostałe zawody GREATMAN w 2023 roku:

  • Kórnik Triathlon – 6 sierpnia
  • Kłodawa Triathlon – 19 sierpnia
  • Śrem Triathlon – 10 września

Jak uzyskać zniżkę na zapisy?

Teraz możesz wziąć udział w zawodach GREATMAN jeszcze taniej z kodem od Akademii Triathlonu. Kod akademiatriathlonu10 daje zniżkę na start indywidualny -10%!

Jak skorzystać z rabatu – instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź pod ten adres -> http://www.greatman.pl/
  2. Kliknij link -> ZAPISY TRIATHLON / ZAPISZ SIĘ indywidualnie
  3. W polu „Kod rabatowy” wpisz kod akademiatriathlonu10
  4. Voila! Teraz z kodem otrzymasz 10% rabatu od aktualnej opłaty startowej na wszystkie zawody GREATMAN
  5. Kod zniżkowy dotyczy pakietu indywidualny pakiet standard, dodatkowo wybrane gadżety nieobjęte są zniżką
  6. Kod łączy się z innymi promocjami, zatem naliczany jest jako dodatkowa zniżka 10% po uwzględnieniu innych rabatów.

W przypadku problemów z kodem skontaktuj się z organizatorami pod tym adresem: [email protected]

*impreza objęta jest Patronatem Medialnym Akademii Triathlonu

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,453ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze