Indoor Triathlon. Road to Enea 5150 Warsaw

1

Do Enea 5150 Warsaw zostały jeszcze ponad 4 miesiące. Triathloniści mają jednak niecały miesiąc do pierwszego startu w sezonie. 25 lutego w Warszawie, w ośrodku OSiR Polna, odbędzie się „Indoor Triathlon. Road to 5150 Warsaw”, czyli pływanie, jazda na rowerze i bieganie pod dachem. Zapisy na www.slotmarket.pl

 

Zdajemy sobie sprawę, że triathloniści już bardzo tęsknią za sezonem startowym. Nie ma co ukrywać, że jest on w Polsce dość krótki i trwa od połowy maja do początku września. Można powiedzieć, taki mamy klimat. 25 lutego chcemy jednak dać zawodnikom namiastkę prawdziwej rywalizacji triathlonowej. Wynajęliśmy basen, kilkanaście bieżni mechanicznych i trenażerów rowerowych. Postawimy też metę, która będzie imitować ostatnie metry trasy czerwcowego Enea 5150 Warsaw. – mówi dyrektor imprezy, Michał Drelich.

 

Zawody „Indoor Triathlon. Road to Enea 5150 Warsaw” zostaną rozegrane na dystansie super sprint (0,6 km pływania / 15 km jazdy rowerem / 3 km biegu). Pływanie odbędzie się w basenie 25 metrowym. Jazda na rowerze dostarczonym przez zawodnika, wpiętym w trenażer. Bieg na dystansie 3 km na bieżniach elektrycznych. Zawodnicy zostaną podzieleni na serie, po dwunastu startujących. Na mecie czekać będą pamiątkowe medale i koszulki finishera.

 

Enea 5150 Warsaw jest organizowany na licencji World Triathlon Corporation, właściciela legendarnej serii IRONMAN. Partnerem strategicznym imprezy jest m.st. Warszawa.

 

Więcej informacji na stronie www.5150warsaw.com oraz na www.facebook.com/5150warsaw.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here