Ironman 70.3 Dubai – piekielnie szybki wyścig! Miłosz Sowiński – 3:41:51

0

Ironman 70.3 Dubai przyzwyczaił nas już do szybkich wyścigów. Zawody należą do jednych z najszybszych na świecie. W tym roku wygrał je Belg Bart Aernouts z kosmicznym czasem 3:33:45. Wśród kobiet triumfowała Szwajcarka Imogen Simmonds – 3:58:37. Jedyny Polak w kategorii PRO, Miłosz Sowiński znów popisał się w Dubaju świetnym czasem – 3:41:51.

MIŁOSZ SOWIŃSKI – CZASY W IRONMAN 70.3 DUBAI 

Średnia prędkość na rowerze z całego dystansu wyniosła 45.20km/h. Pierwsza trójka zakręciła się z kolei wokół 48km/h. Oto międzyczasy Miłosza Sowińskiego.

Czołówka zawodów Ironman 70.3 Dubai wśród kobiet i mężczyzn przedstawiała się następująco (w drugiej kolumnie czas biegu/czas na mecie, w ostatniej kolumnie średnie tempo biegu).

Mężczyźni:

Kobiety:

IM 70.3 Dubai słynie z szybkiej trasy. Wystarczy spojrzeć na pierwszą dziesiątkę klasyfikacji amatorów (overall):

ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY…

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here