Ironman 70.3 Emilia-Romagna – 20 Polaków ukończyło zawody

Drugi dzień imprezy w Cervii to IRONMAN 70.3 Emilia-Romagna. 20 Polaków wzięło udział w tak zwanej połówce Ironmana. W poprzednim artykule podawałem wyniki z pełnego dystansu. Tym razem triathlon odbył się tylko dla amatorów, bez udziału kategorii PRO.

Najlepszy z Polaków na tych zawodach to Adam Nizio, który zajął 4 miejsce w kategorii wiekowej M18-24. Czas z jakim ukończył zawody to 4:24:18. Adam w tym roku będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwa Świata Ironman Kona 2019.
Wśród Polek najszybsza była Aleksandra Marianek 04:59:28. Aleksandra zajęła 6 miejsce w kategorii F25-29.