Ironman 70.3 Portugal – wyniki Polaków

Trzecia edycja Iroman 70.3 Cascais, Portugal przyciągnęła na start 3.000 osób. Wśród zawodowców mogliśmy zobaczyć taką gwiazdę jak Javiera Gomeza ESP, który prowadził wyścig od samego początku do mety. Czas z jakim przebiegł sam półmaraton to 01:10:45. Wśród kobiet najlepszą triathlonistką była Emma Pallant GBR.

24 Polaków ukończyło Ironman 70.3 Portugal. Triathloniści z Polski startowali w kategoriach wiekowych. Nie mieliśmy reprezentanta w kategorii PRO.

Najlepszy z Polaków na tych zawodach to Jacek Stecko, który zajął 41 miejsce w kategorii wiekowej M55-49. Czas z jakim ukończył zawody to 05:05:26.
Wśród Polek najszybsza była Gosia Lackorzyńska 05:25:04. Gosia zajęła 10 miejsce w kategorii F40-44. 10 pozycję również zajęła Aga Wicińska 05:30:04, w kategori F35-39.