Ironman 70.3 St Petersburg wyprzedany w 31 godzin

W ciągu 31 godzin wyprzedano wszystkie pakiety startowe na IRONMAN 70.3 St Petersburg w Rosji. 2.500 triathlonistów zarejestrowało się na inauguracyjne zawody, które odbędą się 19 lipca 2020 roku. Będzie to pierwszy triathlon spod szyldu IRONMAN w Rosji.

Oczywiście większość zawodników pochodzi z samej Rosji. Jednak do “stolicy kulturalnej Rosji” zjadą się triathloniści z 42 krajów. 87% uczestników to mężczyźni i pozostałe 13% to kobiety.

Petersburg jest największym po Moskwie ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i naukowym Rosji. Pod względem odwiedzin turystów przewyższa stolicę – Moskwę. Przyczyniają się do tego 221 muzea, 2.000 bibliotek i 80 teatrów. Wielu turystów przybywa do miasta aby przeżyć „białe noce”, które są na przełomie czerwca i lipca. Kilkadziesiąt wysp, na których leży Petersburg, spiętych jest 396 mostami. Z tego względu nazywany bywa Wenecją Północy.

Adrian Kapusta
Adrian Kapusta
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

16,001FaniLubię
1,120ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

10gr08:0018:00MORSMAN Triathlon 2022

Najpopularniejsze

X
X