Ironman, Challenge, ITU, XTERRA, Polska – lista zawodów odwołanych i przełożonych

[AKTUALIZACJA NA BIEŻĄCO]

DATEV CHALLENGE ROTH to kolejna wielka impreza odwołana z powodu pandemii COVID-19. W tym przypadku nie ma nawet mowy o przełożeniu. Zawody w tym roku się nie odbędą.

„To najtrudniejsza decyzja, jaką musieliśmy podjąć od czasu założenia Challenge 19 lat temu w 2002 roku. Długo się zmagaliśmy z tą myślą, rozważaliśmy każdą możliwą alternatywę, ale ciągłe rozprzestrzenianie się wirusa, który dotarł do prawie każdego kraju na świecie, doprowadziło nas do bolesnej świadomości, że nie ma innej alternatywy niż odwołanie tegorocznego wyścigu. Niemcy i cały świat stoją w obliczu ogromnego wyzwania. Stale rosnąca liczba zarażeń i zgonów zmusza nas do ponownego przemyślenia i dostosowania własnego spojrzenia na wiele rzeczy, które są nam drogie w obliczu tej okrutnej rzeczywistości. Musimy nauczyć się, że sport, a zwłaszcza nasz ukochany triathlon, nie jest właściwie najważniejszą rzeczą w życiu. W tej chwili chodzi o rzeczy, które są większe i ważniejsze od triathlonu”.

IRONMAN (WTC), Challenge Family, ITU – trzy największe na świecie organizacje triathlonowe odwołują lub przekładają większość swoich zawodów. W tym artykule na bieżąco będziemy uzupełniać listę takich imprez. Jeżeli jesteś organizatorem zawodów w Polsce, a zamierzasz je przełożyć lub odwołać – napisz do nas. Poinformujemy o tym społeczność triathlonową w Polsce poprzez naszą stronę, Facebooka i cotygodniowy Newsletter. Jeżeli jesteś zawodniczką/zawodnikiem, który otrzymał mail od organizatora w tej sprawie, podziel się z nami tą informacją poprzez Facebooka Akademii Triathlonu lub mail: [email protected]

IRONMAN, Challenge Family, ITU, XTERRA, Polska
Zawody odwołane lub przełożone #koronawirus

[table id=1 /]
[table id=2 /]
[table id=3 /]
[table id=4 /]

[table id=5 /]

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,511ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane