Ironman Virtual Club rusza 1 kwietnia. W sieci pojawił się filmik promocyjny

1 kwietnia startuje IRONMAN VIRTUAL CLUB – platforma do trenowania i ścigania się online. Ironman opublikował w swoich kanałach społecznościowych filmik promocujący nowy projekt. To odpowiedź WTC na wszystkie obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19, a przede wszystkim nowy model biznesowy na czasy kryzysu. Odwoływanie i przekładanie zawodów zatrzymało świat sportu. Większość zawodników PRO i amatorów zmuszona była zmienić priorytety i przestawić się na trening stacjonarny.

Ironman informuje, że w ciągu „zaledwie kilku dni zawodnicy będą mogli zapisać się do udziału w wirtualnych wyścigach i treningach na całym świecie, zdobywać nagrody w oparciu o aktywność i wyniki. IRONMAN VIRTUAL CLUB wchodzi na żywo 1 kwietnia. #AnywhereIsPossible”. 

Na razie brak dodatkowych informacji poza tymi, które pojawiły się kilka dni temu:

  1. Zapisanie się do Ironman Virtual Club ma być bezpłatne. Podstawowa wersja pozwoli uczestniczyć w cotygodniowych treningach.

  2. Zostanie uruchomiony program lojalnościowy i zdobywanie punktów.

  3. Jako członek Ironman VR Club będziesz miał dostęp do aplikacji i zapisów na wirtualne wyścigi, za które będzie opłata wpisowa.

  4. Niektóre wyścigi Ironman VR będą miały możliwość zdobycia slota na Mistrzostwa Świata 70.3 w Nowej Zelandii w listopadzie (dla grup wiekowych).

  5. Po uruchomieniu Ironman Virtual Club 1 kwietnia odbędą się wyścigi VR, za które będą przyznawane nagrody pieniężne!

  6. Na stronie Facebook Watch będzie można oglądać zawody PRO i AG, z wirtualnymi tablicami liderów.

Na razie nie można jeszcze dołączyć do Ironman VR Club, ale w sieci pojawił się film promujący Ironman VR Club

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane