Już 630 osób zgłoszonych do Herbalife Triathlon Susz 2012

W ciągu zaledwie 15 dni od uruchomienia zapisów aż pół tysiąca osób zgłosiło się do startu na dystansie długim Herbalife Triathlon Susz 2012, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2012r.  Na liście startowej sprintu widnieje dodatkowych 130 nazwisk.

 

Herbalife Triathlon Susz to największa impreza triathlonowa w Europie środkowo-wschodniej. Na amatorów i zawodowców czekają dwa dystanse: długi, czyli 1,9km pływania, 90km jazdy rowerem i 21,1km biegu oraz sprint. W zeszłym roku w imprezie udział wzięła rekordowa liczba prawie 600 zawodników. W 2012 roku z pewnością będzie ich niemal dwa razy więcej.

 

Rejestracja do startu na dystansie długim została chwilowo wstrzymana, gdyż wyczerpał się limit 500 miejsc. Zapisy uzupełniające rozpoczną się 14 grudnia o godzinie 12:00. Cały czas można też zgłaszać się na dystans sprinterski (0,75km – 20km – 5km). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.herbalifetriathlon.com.

 

Wspaniała atmosfera, najlepsi zawodnicy oraz tysiące widzów na trasie sprawiają, że Susz każdego roku staje się stolicą polskiego triathlonu. Herbalife Triathlon Susz to również nie lada gratka dla kibiców. W nadchodzącej edycji imprezy swój udział potwierdzili już Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa. Do startu przygotowuje się też kilka innych znanych osób, a ich nazwiska poznamy już 12 grudnia na konferencji prasowej Herbalife Triathlon Susz 2012.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbalifetriathlon.com


Podyskutuj o tym na forum

Tutaj można typować czwórkę ambasadorów 2012 (dla osoby, która jako pierwsza prawidłowo poda nazwiska wszystkichh 4 ambasadorów przygotowaliśmy drobny upominek)

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,466ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane