Kalendarz Volvo Triathlon Series

Organizator Volvo Triathlon Series ogłosił właśnie kalendarz 4 swoich imprez, które zostaną rozegrane w przyszłym roku. Brodnica, Nieporęt, Chodzież i Mrągowo to miejscowości, które będą miejscem rozgrywania zawodów na dystansach 1/2; 1/4 i 1/8 Ironmana. Oto krótka informacja prasowa przesłana przez Grzegorza Golonkę:

 

„Po wielu ustaleniach, negocjacjach, rozmowach wreszcie możemy oficjalnie przedstawić kalendarz przyszłorocznych imprez. Mimo wcześniej przekazywanych, w ówczesnym czasie jeszcze niepotwierdzonych informacji dotyczących poszczególnych imprez, w planie nastąpiły modyfikacje, tylko do pewnego momentu zależne od nas. Przede wszystkim staraliśmy się zaproponować takie miejscowości, w których rywalizacja poza aspektami sportowymi będzie przebiegała w możliwie wysokim komforcie. Przy wyborze poszczególnych lokalizacji braliśmy pod uwagę zarówno dostęp do bazy noclegowej, ale także atrakcyjność i bezpieczeństwo tras, zaangażowanie lokalnych samorządów, logistykę w strefach zmian, czy jakość oraz nawierzchnię dróg. Nie bez znaczenia były również akweny wodne i bazy – miejsca przeprowadzania zawodów. Mamy świadomość, iż nie zaspokoimy wszystkich potrzeb, ale na pewno zrobimy wiele, by nadchodzący sezon pozostawił w Waszych głowach wiele pozytywnych wrażeń, by poszczególne zawody przynosiły Wam wiele satysfakcji i umożliwiały uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów, życiówek i rekordów. Poniżej przedstawiamy ostateczny terminarz imprez przeprowadzanych w 2014 roku.

* 07-08.06.2014 Brodnica (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)
* 12-13.07.2014 Nieporęt k/Warszawy (1/4 IronMan i 1/8 IronMan)
* 16-17.08.2014 Chodzież (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)
* 30-31.08.2014 Mrągowo (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)

 

 18K5148

W najbliższy poniedziałek – 18.11.2013 uruchamiamy zapisy na kolejny sezon. Do tego czasu uaktualnimy regulamin przyszłorocznych zawodów, który będzie zawierał kilka istotnych – mamy nadzieję pozytywnych zmian. STAY TUNED!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

16 KOMENTARZE

 1. Brodnica jest dla mnie tak idealnie położona, ze chyba nie znajdę lepszej lokalizacji na pierwszy start, także do zobaczenia!

 2. Myślę, że zaangażowanie lokalnych samorządów zdecydowało że jednak nie Katowice! Szkoda, rok 2014 znowu pod znakiem 4 x 500km na zawody.

 3. Fajnie. Kalendarz zaczyna się wypełniać :-). Myślę Arek, że Brodnica jak najbardziej OK, potem sztafeta sztafeta małżeńska w Chodzieży (po Gdyni) i być może Mrągowo. A Mateusza cień, to ja już widziałem na teście Coopera 🙂

 4. Bogus – z tego co widzę, to chyba będzie mi pasować Brodnica …. Może ktoś z blogu dokoptuje ….? Inne starty jeszcze nie wiem….

 5. Też będę. Tylko jeszcze nie wiem gdzie ;-). Szkoda, że Mikołajki wypadły, bo właśnie tam rozpocząłem swoją „karierę”. Jestem ciekaw, czy Volvo Triathlon Series utrzyma start sztafet…

 6. I przy okazji…. Czy szanowny administrator mógłby już tworzyć na bieżąco kalendarz 2014? Byłoby miło… 🙂

 7. To ile bedzie tych zawodow na poludnie od linii laczacej Poznan z Warszawa…? Mietkow wypadl, pozostal Radkow i jedna zawody kolo Krakowa, cos jeszcze?

 8. Marcin – a co z tym Mragowem ? Faktycznie coś zrobili ? W tym roku jezeli chodzi o asfalt to szału nie było… Poza tym ok.

 9. Będę, będę (jak to mawiał Komisarz Ryba w pierwszej części Killera). Świetnie. Chodzą słuchy, że w tym roku asfalt w Mrągowie daje radę 🙂
  A zeszłoroczna Chodzież to był mega wypas.
  Patrząc po kalendarzu rok 2014 zapowiada się super ciekawie jeśli chodzi o ilość miejsc do ścigania się… 😉 tylko się cieszyć!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze