Nowa funkcja Stravy jeszcze nie dla wszystkich

Wraz z najnowszą aktualizacją Stravy pojawiła się możliwość dodawania klipów video. Dzięki nowej funkcji nterakcja między twórcami treści a obserwatorami ma być lepsza. Na chwilę obecną z nowych możliwości aplikacji mogą korzystać jedynie wybrani użytkownicy, ale wkrótce to się zmieni. 

Do tej pory osoby korzystające ze Stravy mogły dzielić się ze społecznością głównie swoimi rezultatami oraz zdjęciami. Od teraz możliwe jest również udostępnianie klipów video. Na zmianach skorzystają twórcy treści oraz odbiorcy.

ZOBACZ TEŻ: Nowe funkcje Apple Watch – świetne informacje dla triathlonistów

Jak działa dodawanie klipów video w Stravie?

Stworzenie krótkiego filmu jest bardzo proste. Nagrywanie klipu w Stravie nie różni się niczym od nagrywania w popularnych aplikacjach społecznościowych. Maksymalna długość klipu wynosi 30 sekund. Jeśli nagranie będzie zbyt długie, Strava automatycznie przytnie je do odpowiedniej długości.

Strava - konto Hellah Sidibe
zdjęcie: Strava

Nowe możliwości już za kilka tygodni

Nowa funkcja dostępna jest obecnie tylko dla wybranych kont. Pozostali użytkownicy Stravy będą mogli z niej skorzystać po aktualizacji, która pojawi się na rynku w ciągu kilku tygodni.

W komunikacie prasowym Strava podaje przykładowe konta, na których opublikowano już pierwsze klipy. Możecie odwiedzić je, klikając w poniższe linki:

Podoba się Wam ta aktualizacja? Będziecie wstawiać klipy video na swoje profile?

ZOBACZ TEŻ: Garmin Varia RCT715 – kosztowna inwestycja w bezpieczeństwo?

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
1,752ObserwującyObserwuj
343SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze