Kolarstwo indoor – aplikacje treningowe. Szkolenie

Kwarantanna i izolacja spowodowała ograniczenia w treningach na zewnątrz. Większość sportowców amatorów przerzuciła się na jazdę rowerem na trenażerach, co pociągnęło za sobą konieczność odnalezienia się w wielu dostępnych na rynku aplikacjach. Jeżeli wciąż masz z tym problem, zapraszamy na szkolenie, na które możesz zapisać się na platformie Slotmarket.

ZWIFT, ROUVY, TRAINER ROAD, ITP. JAK DZIAŁAJĄ? CO WYBRAĆ?

Szkolenie ma na celu zapoznanie Was z funkcjonowaniem wybranych aplikacji treningowych, opisaniem dostępnych opcji i wymagań sprzętowych.

Program najbliższego szkolenia, które odbędzie się dziś (poniedziałek, 20.04.2020): 

1. W kilku słowach: Co? Dla kogo?
2. Rouvy Tutorial
3. Sposoby na realizację treningów kolarskich w oparciu o moc.
4. Q&A: To w końcu lepszy jest Zwift czy Rouvy? A może jednak wykresy górą i wolicie Trainer Road? A przecież jeszcze są aplikacje producentów trenażerów… Dyskusja o własnych doświadczeniach.

Termin: 20 kwietnia, godz: 19:00 – 21:00

Prowadzący:
Maciej Pawłowski:

Business Development Manager w agencji Sport Evolution. Od wielu lat związany z mediami. Obecnie odpowiada za rozwój platformy Slotmarket, kontakty ze sponsorami oraz przenoszenie tras wyścigów kolarskich i triathlonowych do cyfrowego świata. Od lat wielbiciel treningu indoor, technologii wspomagających trening indoor i outdoor.

Na szkolenie możesz się zapisać przez platformę SlotMarket. Znajdziesz tam również szkolenia z zakresu marketingu sportowego oraz sprzedaży.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,503ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane