Kolekcja rowerów Robina Williamsa idzie na aukcje

1

Robin Williams znany aktor i komik za swojego życia zgromadził kolekcję ponad 100 rowerów. Był pasjonatem kolarstwa oraz fanem wielkich wyścigów. Można było go spotkać na Tour de France, gdzie wspierał zawodników na trasie.
Po dwóch latach od śmierci Robina Williamsa jego rodzina zdecydowała się wystawić na aukcję 87 rowerów z jego kolekcji. Środki zebrane ze sprzedaży rowerów zostaną przekazane na fundacje wspierające między innymi niepełnosprawnych sportowców, które sam Robin Williams wspierał za życia.
Kolekcja zawiera niezwykle rzadkie egzemplarze. Znajdują się tam rowery drużyn Sky, US Postal czy BMC, ale także edycje specjalne wybranych modeli. Triathloniści też znajdą coś dla siebie. Robin kolekcjonował także rowery do jazdy na czas.
Ciekawym egzemplarzem jest trenażer firmy Velotron. Ceny zaczynają się już od $650, najdroższa cena wywoławcza to $10.000 za Trek Madone Discovery Channel oraz Colagno Andla Carrera. Licytować można na portalu Paddle 8.

 

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje1

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje2

 

 

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje3

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje4

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje5

KolekcjaRowerowRobiegoWilliamsaIdzieNaAukcje6

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here