Kona 2016 – zapraszamy na czat i transmisję

Już w tą sobotę 08.10.2016 zapraszamy do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata Ironman Kona – Hawaii. Jak co roku dostępny będzie czat na Akademii Triathlonu i transmisja zawodów dzięki Ironman.com. Startujemy o godzinie 18:00 czasu polskiego. Kibicując naszym na Facebooku czy Twiterze używajcie hasztagu #PLKona. Dla tych, którzy mają czas i ochotę, przygotowaliśmy spotkanie na żywo wraz ze wspólnym oglądaniem transmisji i dyskusją. Mamy jednak ograniczoną liczbę miejsc. Pierwszych 20 osób, które wyśle swoje zgłoszenie na adres [email protected] lub [email protected] zapraszam wraz z Rafałem Hermanem na specjalnie przygotowaną na te okazję transmisję przy ulicy Trębackiej w Warszawie. Szczegóły wyślemy mailem. Zaczynamy o 18.00. 

 

A wszystkich, którzy będę w sobotę wieczorem online, zparaszamy na Akademię Triathlonu. Czat rozpoczniemy punktualnie o 18.00. Będzie możliwość zadawania pytań Rafałowi Hermanowi, który dwukrotnie był uczestnikiem Mistrzostw Świata na Hawajach. 

 

Start mężczyzn PRO 18:25
Start kobiet PRO 18:30
Start kategorii wiekowych 18:55

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Jak zwykle będzie typowanie wyników i upominki od Akademii Triathlonu. 

 

UPDATE:

Przperaszamy za opóźnienia i problemy techniczne. CZAT już działa pod poniższym linkiem! Poniżej możecie również zobaczyć transmisję LIVE z tegorocznych Mistrzostw Świata na Hawajach!!!

 

WEJDŹ NA CZAT!

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,294ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze