Koncerty, animacje, punkty kibicowania! Będzie się działo!

Koncert Reni Jusis i miasteczko triathlonowe na Skwerze Kościuszki, Herbalife Fit Camp i Reebok Fitness Heroes na Plaży Miejskiej w Gdyni, expo w Hali Widowiskowo – Sportowej – to tylko kilka z wielu atrakcji, które przygotował organizator Herbalife Triathlon 2013 dla uczestników i kibiców imprezy. Najważniejsze wydarzenie triathlonowe w Polsce odbędzie się od 9 do 11 sierpnia. W zawodach wystartuje prawie 2000 osób z 14 krajów świata!


– Wychodzimy z założenia, że udana impreza sportowa musi być atrakcyjna zarówno dla zawodników, jak i publiczności – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia 2013. – W tym roku tych atrakcji jest tyle, że niemal nie sposób ich wszystkich wymienić. Już w piątek, 9 sierpnia otwieramy w Hali Widowiskowo – Sportowej biuro zawodów oraz expo, na którym swoje towary i usługi zaprezentuje niemal 40 wystawców. Co ważne wstęp na expo jest wolny – dodaje.

 

hala sportowo widowiskowa gdynia

 

W sobotę, 10 sierpnia dla wszystkich, którzy będą chcieli nabrać pozytywnej energii oraz aktywnie spędzić dzień, o godzinie 15:00 na Plaży Miejskiej w Gdyni czekać będzie strefa Herbalife Fit Camp, czyli połączenie aktywności ruchowej z dużą ilością dobrej zabawy. Zajęcia prowadzone będą przez Dystrybutorów Herbalife, a udział w nich może wziąć każdy.

Atrakcje dla kibiców przygotował też sponsor techniczny imprezy – firma Reebok. Na Plaży Miejskiej w Gdyni w sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 18:00 powstanie mobilny fitness club – Reebok Fitness Heroes. Wykwalifikowani instruktorzy Reebok zapraszają wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowych treningach.  Swoich sił można będzie spróbować w aż trzech dyscyplinach: jodze, tańcu oraz crossfit’cie. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

RFH  1    RFH  4

 

– To jeszcze nie wszystko. Od godziny 11:00 w sobotę, 10 sierpnia zapraszamy na Plażę Miejską i Skwer Kościuszki do kibicowania uczestnikom Mistrzostw Polski w aquathlonie. A w niedzielę, 11 sierpnia o godzinie 9:00 wystrzał z armaty da sygnał do startu na dystansie długim. Do wody ruszy jednocześnie niemal 1500 zawodników. Wśród nich będą również Ambasadorzy Imprezy – Maciej Stuhr, Borys Szyc, Piotr Kraśko i Robert Rozmus i wielu innych znanych aktorów, muzyków, a nawet polityków – mówi Piotr Netter.

 

W sobotę i niedzielę (10-11 sierpnia) na końcu Skweru Kościuszki obok Akwarium Gdyńskiego powstanie Miasteczko Triathlonowe. W namiotach sponsorskich będzie można m.in. spróbować produktów Herbalife, a także sprawdzić podstawowy skład swojego ciała m.in. masę mięśniową czy procent tkanki tłuszczowej w organizmie.

 

– Zapraszamy też do kibicowania na trasie rowerowej i biegowej zawodów. Specjalne punkty kibicowania powstaną w Rumi – przy Rondzie Unii Europejskiej i Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz w Gdyni – przy Placu Kaszubskim i przy ulicy Świętojańskiej. Będzie muzyka na żywo, gadżety do kibicowania i wiele innych atrakcji – mówi Robert Cyrta, odpowiedzialny za oprawę zawodów.

 

Dla tych, którzy będą chcieli się zrelaksować, na Skwerze Kościuszki powstanie Strefa Relaksu Magnesia z leżakami i parawanami.

 

Na finał dla uczestników i kibiców Herbalife Triathlon Gdynia 2013 o godzinie 15:00 na Skwerze Kościuszki wystąpi Reni Jusis.

 

Więcej informacji na www.herbalifetriathlon.com

 

 

Reni 0857

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie które juz zadałem na stronie facebooka do organizatorów ale nikt mi nie odpowiedział! Może tutaj ktoś bedzie wiedział?
    Do czego bedzie dodany czas przebiegu prawie 400m po wyjściu z wody do strefy T1?
    Dziekuje za odpowiedz!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,511ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane