Konferencja „Triathlon – 3razyTAK”

KONFERENCJA „TRIATHLON – 3 RAZY TAK”

DATA: 19 listopada 2011

MIEJSCE: Warszawa, Sala Balowa Ziemiaństwa Polskiego, ul. Kopernika 30.

 

PROGRAM:

1. Konferencja z udziałem Joe Friela.

Zaprosiliśmy do Polski jednego z najwybitniejszych na świecie autorów książek dla triathlonistów (ponad 13 mln sprzedanych egzemplarzy). Polskiemu czytelnikowi Joe Friel znany jest przede wszystkim z publikacji: „Triatlon – biblia treningu”, „Dieta dla aktywnych”, „Biblia treningu kolarza górskiego”, „Dziennik treningowy triathlonisty”. 19 listopada, w sobotę Joe Friel wygłosi wykład: „Najważniejsze aspekty treningu triathlonowego”, a następnie będzie możliwość zadawania pytań i krótkiej debaty na interesujące Was tematy. Podczas rozmowy będzie możliwość korzystania z tłumacza, ale sam wykład zostanie poprowadzony w języku angielskim.

 

2. Debata z Przedstawicielami Polskiego Związku Triathlonu.

O aktualnej sytuacji w polskim triathlonie, a przede wszystkim o rozwoju tej dyscypliny zgodzili się rozmawiać:

Krzysztof Piątkowski – Prezes PZTri
Piotr Netter – były trener Kadry Narodowej w Triathlonie, osobisty trener Sylwestra Kustera, aktualnego Mistrza Polski Seniorów
Jerzy Górski – legenda polskiego triathlonu, były Mistrz Świata na dystansie Double Ironman z 1990 roku, członek zarządu PZTri
Michał Bartoszak – członek zarządu PZTri, lekkoatleta, olimpijczyk z Aten, 6-krotny mistrz Polski w biegach na 5000 m, 3000 m z przeszkodami i w biegu przełajowym

dr Robert Stępniak – organizator Ironman Borówno, Mistrz Polski w kategorii 40-44 lata w 2010 (1/2 Ironmana), rekord życiowy w Ironmanie  9:01’ (Zurich’ 2009), wykładowca na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Filip Przymusiński – przedstawiciel młodego pokolenia triathlonistów. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w triathlonie, aquathlonie, duathlonie, crosstriathlonie i crossduathlonie.

Dyskuję poprowadzi Łukasz Grass. Będzie możliwość udziału w dyskusji i zadawania pytań z sali.

 

3. Na zakończenie Gala – Podsumowanie Sezonu 2011.  Wręczymy statuetki w trzech kategoriach:
Zawodnik/Zawodniczka Roku
Trener Roku
Impreza Roku

 

W dwóch pierwszych kategoriach decyzja należy do Jury (skład przedstawimy w kolejnych informacjach dotyczących konferencji). Decyzję w ostatniej sprawie pozostawiamy Wam – triathlonistom. Na portalu już niedługo zamieścimy odpowiednią ankietę. Chcemy, abyście to Wy wystawiali oceny organizatorom imprez, aby motywować ich do podnoszenia poziomu zawodów. Podczas konferencji chcielibyśmy również dać organizatorom zawodów możliwość przedyskutowania kalendarza imprez na rok 2012, prezentacji firm zajmujacych się obsługą imprez triathlonowych, a także wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu dla triathlonistów.

Udział w konferencji jest odpłatny, a wysokości ceny zależy od rodzaju wybranego pakietu:

30 złotych za udział w seminarium z Joe Frielem

75 złotych za udział w Konferencji (seminarium z Joe Frielem, debacie o przyszłości polskiego triathlonu i pracach nad kalendarzem imprez w 2012 roku)

200 złotych za udział w Uroczystej Gali

250 złotych za udział w Konferencji i Uroczystej Gali

Szczegóły w załącznikach.

Oferta konferencji do pobrania dostępna jest TUTAJpdf ikona

Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJpdf ikona

 

Konferencja odbędzie się 19 listopada 2011 roku w Warszawie, w Sali Balowej Ziemiaństwa Polskiego, ul. Kopernika 30.

Zgłoszenie udziału (na załączonym formularzu zgłoszenia), wraz z kopią dowodu wpłaty za udział w konferencji, należy przesłać do dnia 9 listopada 2011 r. na adres:
Sport Evolution Pawelec i spółka jawna, ul. Wernyhory 8a, 02-727 Warszawa, lub mailowo: [email protected]
Wpłaty należy dokonać na konto Sport Evolution nr rachunku: 46 1140 2017 0000 4102 1235 7283

 

balowa 01      balowa 02

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze