Kongres Psychologii Sportu – 6-7 marca 2015r.

Akademia Triathlonu objęła patronatem medialnym Kongresu Psychologii Sportu – wydarzenia, podczas którego w jednym miejscu w Warszawie spotkają się praktycy na co dzień pracujący jako psychologowie w sporcie zarówno indywidualnym jak i zespołowym. Spotkają się tam eksperci z Polski oraz z zagranicy, aby podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wynikami swoich badań. Przez dwa dni – 6 i 7 marca, podczas wielu wykładów, seminariów prelekcji oraz warsztatów z psychologami będzie można dowiedzieć się,  jak jeszcze lepiej wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii po to, aby pomóc swoim zawodnikom, sobie czy swoim dzieciom.

 

Głównym celem Kongresu jest rozwijanie i popularyzowanie psychologii oraz pokazania, że jest ona nieodłącznym elementem przygotowania sportowego. W trakcie Kongresu będzie można zdobyć wiedzę między innymi na takie tematy jak: trening mentalny,  metody relaksacji, zarządzanie stresem i wiele innych. Kongres Psychologii Sportu skierowany jest do trenerów, rodziców małych zawodników oraz do wszystkich osób, dla których osobiście sport jest sposobem na życie.

 

Głównym Organizatorem Wojciech Herra Instytut Psychologii Sportu oraz portal PsychologiaSportu.pl. Wojciech Herra to również jeden z „naszych” – triathlonista 🙂

 

 

Rejestrację uczestników, zakup biletów oraz więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na stronie Kongresu Psychologii Sportu.

 

Zapraszamy!

 

kongres logo linia 2

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,456ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze