Konkurs na najładniejsze zdjęcie z zawodów

Zbliża się koniec roku, zawody już za nami i niedługo przyjdzie czas wspomnień. Kiedy zimową porą będziecie siedzieć w domu z rodziną, oglądać filmy i zdjęcia, emocje odżyją na nowo. A może podzielicie się z nami Waszą dokumentacją z zawodów, w których startowaliście? Do 31 grudnia czekamy na fotografie zrobione podczas zawodów w 2011 roku. Z nadesłanych wybierzemy 10 naszym zdaniem najlepszych i zamieścimy na stronie. Będziecie mogli głosować na swoje najlepsze zdjęcie. Autora najpiękniejszej fotografii nagrodzimy. Nadsyłajcie fotografie, które zrobiliście podczas zawodów triathlonowych na całym świecie. Nie muszą to być wyłącznie konkretni zawodnicy – mogą to być kibice, wschód słońca tuż przed startem, przygotowania w strrefie zmian, teściowa podająca Wam schabowego na trasie, itp.

 

Wysyłając mail z fotografią musicie w tytule napisać: FOTO-KONKURS. W mailu muszą się znaleźć nastepujące informacje:

1. Tytuł zdjęcia

2. Przybliżona data i miejsce wykonania (np.: wrzesień, Ironman Hawaje)

3. Imię i nazwisko autora

4. Oświadczenie następującej treści:

„Oświadczam, że mam prawa autorskie do przesłanego zdjęcia i zgadzam się na wykorzystywanie go przez portal www.akademiatriathlonu.pl”

 

{gallery}foto_konkurs{/gallery}

 

Zdjęcia nadsyłajcie do 31 grudnia 2011 roku na adres: [email protected]

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane