“Sportowa rodzinka” – poczytaj dzieciom o triathlonie!

0

Sportowa rodzinka” to książka z wierszykami o różnych dyscyplinach sportu i zdrowym żywieniu. Przeczytasz w niej zabawne historie dotyczące triathlonu, biegania, pływania, jazdy rowerem. To fantastyczna lektura do wspólnego czytania razem z dziećmi wieczorem, przed snem, w czasie długiej podróży. Autorem wierszyków jest Maciej Musielak, autorem pięknych rysunków – Tomasz Samojlik.

Co znajdziecie w środku? Odpowiedzi na wiele ważnych dla dzieci pytań: Dlaczego pan Burak jest zdrowszy od pana Cukierka? Dlaczego zawsze warto grać fair play? Dlaczego sport jest jak pyszny tort?

Oczywiście nie mogło zabraknąć wierszyka o triathlonie, w którym czytelnik znajdzie podstawowe informacje o tej dyscyplinie sportu i przeniesie się na chwilę na zawody. Maciej Musielak w rymowanych wierszach opisuje nie tylko triathlon. W “Sportowej rodzince” znalazło się miejsce na: tenis, bieganie, piłkę nożną, wędrówki po górach, karate, rolki, narty i rower, a także pływanie!

Mam nadzieję, że książka przyniesie dużo radości nie tylko dzieciom. Rodzice mają szansę, poprzez wspólne czytanie z dziećmi na doskonałą zabawę i zaszczepienie w najmłodszych zainteresowania aktywnością ruchową i zdrowym stylem życia.

“W kuchni wielka awantura,

garnki bardzo niespokojne,

bo Cukierek i pan Burak

wyruszyli dziś na wojnę.

Pokłócili się… Oj, biada!

Wcale to nie jakiś żart!

Kogo bardziej jeść wypada

i kto z nich jest więcej wart.

(…)

TUTAJ KUPISZ “SPORTOWĄ RODZINKĘ”

Książka jest doskonałą nagrodą w zawodach sportowych dla dzieci, na zakończenie roku szkolnego!

Dla organizatorów imprez sportowych, szkół i organizacji zniżki przy hurtowym zakupie. Co najmniej 20 sztuk – 10%. Co najmniej 40 sztuk – 15%. Przy zakupie większym niż 100 egzemplarzy cena do negocjacji przez biuro@wsin.pl 

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Sportowego i Naukowego, do którego należy Akademia Triathlonu.

wsin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here