Kto najlepszy w cyklu GREATMAN? Śrem ostatnią szansą na punkty!

Śrem Triathlon to ostatnie tegoroczne zawody cyklu GREATMAN. Będzie to też finalna szansa na to, aby wywalczyć punkty do jednej z kilku klasyfikacji generalnych cyklu. Dzięki Akademii Triathlonu możesz zaoszczędzić na udziale w zawodach!

Do Śrem Triathlon zostało niewiele czasu. Piąta edycja tych zawodów odbędzie się już 10 września na Plaży Miejskiej w Śremie. Organizatorzy zaplanowali przede wszystkim dwa dystanse. Na 1/8 Ironman zapraszają między innymi debiutantów. Drugim z dystansów, czyli 1/4 Ironman, polecany jest dla „bardziej zaprawionych” zawodników. Na obu dystansach zawody rozpoczynają się rolling startem.

Teraz możesz wziąć udział w zawodach GREATMAN jeszcze taniej z kodem od Akademii Triathlonu. Kod akademiatriathlonu10 daje zniżkę na start indywidualny -10%!

Czy ktoś dogoni Woźniaka i Turek?

Uczestnicy zawodów cyklu GREATMAN często chwalą organizację imprezy. Dlatego powracają na kolejne zawody, znajdując miejsce na starty w swoich weekendowych harmonogramach. Organizatorzy wyszli naprzeciw regularnym uczestnikom zawodów, tworząc dla nich kilka klasyfikacji generalnych, dzięki którym mogą potwierdzić swoją doskonałą formę i przygotowanie do sezonu.

  • W klasyfikacji generalnej GREATMAN liczą się wyniki zawodników i sztafet z największą sumą punktów z trzech startów.
  • Zawodnicy i sztafety, które chcą być sklasyfikowani, muszą wziąć udział minimalnie w 3 zawodach cyklu.
  • Nie ma znaczenia, czy zawodnik/sztafeta startują na dystansie 1/8 i 1/4, bo klasyfikacja jest jedna
  • Dopuszczony jest nawet start na dwóch dystansach w jednym mieście. Dlatego wybierane są 3 wyniki spośród 8 możliwych startów.

Więcej regulaminowych informacji w tym miejscu.

Liderem klasyfikacji indywidualnej OPEN jest aktualnie Maciej Woźniak, który zebrał 2425 punktów. Pośród kobiet prowadzi Marta Turek, która zajmuje jednocześnie 2. miejsce pośród wszystkich zawodników i ma 2016 punktów. Czy komuś uda się odebrać tej dwójce miano Najlepszych zawodników cyklu GREATMAN za sezon 2023? Przekonamy się już 10 września!

Wszystkie klasyfikacje (indywidualne, sztafety i GREATKIDS) znajdziesz w tym miejscu.

fot. Jarek Koperski SPORT

Śrem Triathlon to nie tylko rywalizacja indywidualna!

Śrem triathlon to nie tylko okazja na to, aby wziąć udział w rywalizacji na jednym z dwóch dystansów: 1/8 Ironman (475 metrów pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,25 km biegu) oraz 1/4 Ironman (950 metrów pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,55 km biegu).

Po raz kolejny odbędzie się również rywalizacja sztafetowa. W sztafecie biorą udział 3 osoby. Pierwsze płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecie biegnie. Każda z osób na mecie otrzyma medal.

Z kolei dla dzieci zaplanowano również zawody GREATKIDS, które rozgrywane są w kilku kategoriach (wiek 0-15). To zawody duathlonowe, które najmłodsi mogą pokonać nawet na hulajnogach lub rowerkach biegowych.

Całkowitą nowością jest dystans TRI FUTURE. GREATMAN zaprasza młodzież od 9 roku życia oraz debiutantów na wyścig, który jet świetny dla początkujących. Zawodnicy pokonują około 100 metrów pływania, 3,5 km roweru oraz 800 metrów biegu. Limit to zaledwie 40 osób. Zapisy w tym miejscu.

Jak uzyskać zniżkę na zapisy?

Teraz możesz wziąć udział w zawodach GREATMAN jeszcze taniej z kodem od Akademii Triathlonu. Kod akademiatriathlonu10 daje zniżkę na start indywidualny -10%!

Jak skorzystać z rabatu – instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź pod ten adres -> http://www.greatman.pl/
  2. Kliknij link -> ZAPISY TRIATHLON / ZAPISZ SIĘ indywidualnie
  3. W polu „Kod rabatowy” wpisz kod akademiatriathlonu10
  4. Voila! Teraz z kodem otrzymasz 10% rabatu od aktualnej opłaty startowej na wszystkie zawody GREATMAN
  5. Kod zniżkowy dotyczy pakietu indywidualny pakiet standard, dodatkowo wybrane gadżety nieobjęte są zniżką
  6. Kod łączy się z innymi promocjami, zatem naliczany jest jako dodatkowa zniżka 10% po uwzględnieniu innych rabatów.

W przypadku problemów z kodem skontaktuj się z organizatorami pod tym adresem: [email protected]

*impreza objęta Patronatem Medialnym Akademii Triathlonu

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze