Kto wygra finałową edycję cyklu Garmin Iron Triathlon w Górznie?

Start główny Garmin Iron Triathlon Górzno na dystansie 1/4 Ironmana rozpocznie się już w sobotę 19 lipca 2014 roku o godzinie 12:00. Finałowy etap zapowiada się bardzo pasjonująco, bo o zwycięstwo i główną nagrodę ufundowaną przez firmę Giant powalczą zawodnicy i zawodniczki w „Battle of the sexes”. W bitwie płci liczy się łączny czas czterech ćwiartek pierwszego mężczyzny i łączny czas czterech ćwiartek pierwszej kobiety i będzie porównany z wynikami Mistrzów Świata z Hawajów z 2013 roku. Kto będzie bliżej Frederika van Lierde (8:12:29) i Mirindy Carfrae (8:52:14) lub kto pokona ten czas z większą przewagą otrzyma główną nagrodę, którą jest rower triathlonowy Giant Trinity. W ten sposób wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik lub zawodniczka całego cyklu i będzie można wirtualnie porównać czasy z najlepszymi zawodnikami na świecie. Przypominamy, że jedna osoba, która ukończy cztery ćwiartki z cyklu Garmin Iron Triathlon 2014 i pojawi się na finałowej edycji w Górznie odjedzie nowym Renault Clio!

 

foto renault_clio

 

Po czterech edycjach cyklu w rywalizacji mężczyzn prowadzenie obejmuje Mikołaj Luft (Adgar Fit Pro), przed Danielem Domirskim (Luft Tri Team) i Marcinem Markiewiczem (Labosport Team), ale na zajęcie miejsca na podium liczą także Marcin Ławicki i Krzysztof Augustyniak (obaj Labosport Team), którzy jak do tej pory mają zaliczone tylko 3 starty z cyklu GIT 2014.

 

GIT-slesin-0476

 

Wśród kobiet prowadzi Joanna Susmanek (Adgar Fit Pro), przed Iwoną Guzowską (Labosport Team) i Agnieszką Kubik (Complexsport Triathlon Team). Te trzy panie mają ukończone wszystkie 4 ćwiartki w tegorocznym cyklu i pojawią się również w Górznie, natomiast z 3 startami deptać po piętach będą im Małgorzata Szczerbińska (MKS Triathlon Malbork) i Olga Kowalska (Trinergy).

 

GIT-slesin-0522

 

Garmin Iron Triathlon Górzno nie należy do najłatwiejszych tras. Zawodnicy będą mieli do pokonania pływanie na dystansie 0,95km, a następnie dobieg do strefy zmian po 200 schodach. Rower to jazda na dystansie 45km w pofałdowanym terenie, natomiast bieg składa się z 3 pętli o łącznej długości 10,55km z 6 stromymi podbiegami i zbiegami.

Zapraszamy do odwiedzenie oficjalnej strony cyklu na www.irontriathlon.pl oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon .

 

logo garmin_iron_triathlon_www_niebieskie

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. F**k. Przecież to ok.12 pięter. Jak widać organizatorzy maja fantazję i poczucie humoru 🙂

  2. Jak zobaczyłem te schody, to od razu mi się Sieraków przypomniał. Ciarki! Takie dobiegi do strefy zmian, to trzeba normalnie włączyć do treningów 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane