Kup rower szosowy BTWIN z serii Ultra, a pakiet startowy GFNY Gdynia otrzymasz gratis

0

Od 3 kwietnia w sieci sklepów Decathlon trwa akcja promocyjna „Kup rower B’TWIN z serii ultra, a pakiet startowy GFNY Polska Gdynia otrzymasz gratis”.

 

Przez cały kwiecień do każdego zakupionego roweru szosowego B’TWIN z serii Ultra będzie można otrzymać voucher na pakiet startowy GFNY Gdynia o wartości 450 złotych.   Rowery objęte promocją są to modele wyścigowe z najwyższej serii szosowej w 
Decathlon, posiadają ramę full carbon monocoque lub cieniowaną aluminiową i najwyższej klasy osprzęt.

GFNY Polska Gdynia to klasyk kolarski na globalnej licencji Gran Fondo New York. Aktualnie to największy na świecie cykl imprez kolarskich dla amatorów.  Pierwsza edycja GFNY Polska Gdynia odbędzie się już 27 maja 2018 roku. Decathlon został oficjalnym partnerem wydarzenia.

 

  • Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji SE Group.

Ambasadorem GFNY Gdynia jest Zenon Jaskuła, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, trzeci zawodnik Tour de France i wicemistrz olimpijski z Seulu.

 

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja SE Group. SE Group specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. Onico Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Więcej informacji i regulamin acji na stronie internetowej www.gfnygdynia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here