Kursy, webinary, materiały szkoleniowe na platformie edukacyjnej ITU

ITU rozszerza działalność edukacyjną na swojej platformie „Education Hub” oferując częściowo za darmo materiały szkoleniowe, kursy, archiwalne wyścigi WTS i spotkania online. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy certyfikowani trenerzy ITU przeszli proces odnowienia uprawnień. Dotyczyło to 959 certyfikowanych trenerów ze 101 federacji krajowych.

Ponad 115 triatlonistów i 35 trenerów z krajów Ameryki Południowej (Chile, Argentyna, Boliwia, Perú, Portoryko, Ekwador, Paragwaj, Kuba, Urugwaj, Wenezuela i Kostaryka), uczestniczyło w pierwszych zajęciach PATCO Development. Polegają one na połączeniu zajęć praktycznych i teoretycznych, prowadzonych po hiszpańsku. Anglojęzyczni sportowcy i trenerzy mogą korzystać z tej samej inicjatywy w każdy piątek (pierwsza sesja rozpoczyna się w tym tygodniu). 

Program „Education Hub” na najbliższe tygodnie obejmuje wiele sesji szkoleniowych dla zawodników i możliwości dokształcania się trenerów. Organizatorzy i delegaci techniczni zawodów mogą brać udział w webinarach związanych z wytycznymi w zakresie COVID-19.

Dużym zainteresowaniem cieszą się środowe spotkania z  Emmą Carney, dwukrotną mistrzynią świata ITU, która oferuje porady między innymi w zakresie rozwoju osobistego i kontaktów ze sponsorami. Dzieli się również wiedzą na temat odżywiania i treningu w warunkach izolacji domowej w czasach pandemii.

Dla wszystkich triathlonistów, trenerów i sędziów dostępne są również szkolenia Mindful Offerings Dr. Debbie Alexander, która jest psychologiem sportu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie World Triathlon Education Hub.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze