Kursy, webinary, materiały szkoleniowe na platformie edukacyjnej ITU

0

ITU rozszerza działalność edukacyjną na swojej platformie “Education Hub” oferując częściowo za darmo materiały szkoleniowe, kursy, archiwalne wyścigi WTS i spotkania online. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy certyfikowani trenerzy ITU przeszli proces odnowienia uprawnień. Dotyczyło to 959 certyfikowanych trenerów ze 101 federacji krajowych.

Ponad 115 triatlonistów i 35 trenerów z krajów Ameryki Południowej (Chile, Argentyna, Boliwia, Perú, Portoryko, Ekwador, Paragwaj, Kuba, Urugwaj, Wenezuela i Kostaryka), uczestniczyło w pierwszych zajęciach PATCO Development. Polegają one na połączeniu zajęć praktycznych i teoretycznych, prowadzonych po hiszpańsku. Anglojęzyczni sportowcy i trenerzy mogą korzystać z tej samej inicjatywy w każdy piątek (pierwsza sesja rozpoczyna się w tym tygodniu). 

Program “Education Hub” na najbliższe tygodnie obejmuje wiele sesji szkoleniowych dla zawodników i możliwości dokształcania się trenerów. Organizatorzy i delegaci techniczni zawodów mogą brać udział w webinarach związanych z wytycznymi w zakresie COVID-19.

Dużym zainteresowaniem cieszą się środowe spotkania z  Emmą Carney, dwukrotną mistrzynią świata ITU, która oferuje porady między innymi w zakresie rozwoju osobistego i kontaktów ze sponsorami. Dzieli się również wiedzą na temat odżywiania i treningu w warunkach izolacji domowej w czasach pandemii.

Dla wszystkich triathlonistów, trenerów i sędziów dostępne są również szkolenia Mindful Offerings Dr. Debbie Alexander, która jest psychologiem sportu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie World Triathlon Education Hub.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here