Loteria Ironman – 40 dodatkowych slotów na Hawaje

Jeśli marzysz o starcie na Mistrzostwach Świata Ironman Kona, a kwalifikacja na te zawody skutecznie uniemożliwia Ci wyjazd na Hawaje, możesz spróbować udziału w nowej, DARMOWEJ loterii. Ironman na 40 lecie swojego istnienia przygotował specjalny pakiet 40 slotów na Ironman Kona.

Polska to jeden z trzydziestu krajów, który może wziąć udział w konkursie. Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić swój udział do 14 stycznia 2018, do godziny 18:00 czasu polskiego.

W jaki sposób można wziąć udział w loterii?

Są dwa sposoby. Pierwsza i zarazem najtańsza metoda to wysłanie kartki pocztowej. Koszt jest równy znaczkowi pocztowemu. Kartkę należy wysłać do siedziby Ironmana na adres: 2018 IRONMAN ‘40 for 40’ Kona Entry Allocation — Application”, 3407 West Dr. Martin Luther King Jr. Blvd., Suite 100, Tampa, Florida 33607. Data stempla pocztowego nie może przekroczyć 14 stycznia oraz kartki, które dojdą po 21 stycznia nie będą brane pod uwagę. Więc nie ma na co czekać, tylko wysyłać korespondencję. Na kartce należy zamieść swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon z nr kierunkowym, datę urodzenia i adres zamieszkania.

Drugi sposób to standardowa rejestracja na dowolne zawody Ironman na pełnym dystansie 3,8 km-180 km-42,2 km. Najważniejsze aby zrobić to do 14 stycznia. Jeżeli wcześniej, przed ogłoszeniem konkursu dokonałeś rezerwacji na przyszłoroczne zawody Ironman automatycznie bierzesz udział w losowaniu.

Można zwiększyć swoją ilość losów do trzech (3). Niezależnie od metody, którą wybierzemy możemy mieć maksymalnie trzy szanse na wylosowanie slota na Ironman Kona. Jest możliwość łączenia aplikacji, czyli np. można zapisać się na dwa triathlony Ironman oraz wysłać kartkę, co daje nam łącznie trzy kupony loteryjne.

W zawodach Ironman w ubiegłym roku startowało około 95.000 osób. Natomiast na Hawaje kwalifikuje się tylko 2% wszystkich uczestników (około 2.200). Trafienie ekstra slota z puli zaledwie 40 sztuk to szansa 1 do 2.500. To trudniejsze jak trafienie 4 w Lotto. Ale należy wziąć pod uwagę, że nie wszyscy zarejestrują się na zawody do 14 stycznia. Więc uczestników ubiegających się o sloty może być znacznie mniejsza. To zwiększa szansę wylosowania slota. Dodatkowo warto mieć maksymalną liczbę trzech losów. Z drugiej strony każdy może wziąć udział w loterii, nawet osoba, która nie startowała w triathlonie.

Jeżeli wybrałeś start, który w kalendarzu jest bardzo blisko Mistrzostw Świata np. Ironman Barcelona lub Ironman Italy możesz liczyć na przeniesienie swojego szczęśliwego slota na 2019 rok.

Losowanie odbędzie się 22 stycznia. Tego dnia zostanie rozesłana wiadomość do zwycięzców konkursu. Jeśli szczęście Ci dopisze pozostanie opłacenie startowego w kwocie 950 dolarów do 1 kwietnia. Następnie będziesz musiał przesłać potwierdzenie udziału w dowolnych zawodach na dystansie przynajmniej ½ ironmana. Nie musi to być triathlon z serii Ironman. Wystarczą dowolne zawody, w których weźmie udział przynajmniej 150 osób. Przedział czasu w jakim należy wystartować (bądź posiadać wyniki) to 26 sierpień 2017 – 20 sierpień 2018.

Loteria nie dotyczy profesjonalnych triathlonistów. Jest skierowana tylko do Age Group.

Link do pełnego regulaminu: http://eu.ironman.com/~/media/cf61857166c843fcb80824f1d54dced4/40for40%20english.pdf

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,502ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane