LOTTO Night of the Year – 15 listopada 2014r.

Konferencja 3razyTAK w zmienionej formule! Po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na coroczne podsumowanie sezonu triathlonowego w Polsce organizowane przez Akademię Triathlonu – tym razem w nowej odsłonie, która mamy nadzieję bardzo się Wam spodoba. Zaprosimy Was nie tylko na spotkanie z gwiazdą, ale również na całą noc zabawy przy dobrym jedzeniu i w doborowym towarzystwie. Na wzór niemieckiej gali triathlonowej „sailfish Night of the Year”, w której mieliśmy i również w tym roku będziemy mieli okazję brać udział, nieco zmieniamy scenariusz naszej listopadowej konferencji. Oczywiście zapraszamy Was na spotkanie z wybitnym triathlonistą, będą nagrody i wyróżnienia za działalność w triathlonie i na rzecz jego rozwoju, ale inaczej niż w poprzednich latach postanowiliśmy nie nominować, a co za tym idzie, nie przyznawać żadnej nagrody w kategorii Zawodnik/Zawodniczka Roku. Po burzliwych naradach doszliśmy w Redakcji do wniosku, że po raz kolejny musielibyśmy nominować i nagrodzić dokładnie te same osoby. Swoją decyzją chcemy wysłać jasny komunikat do Polskiego Związku Triathlonu i ludzi odpowiedzialnych za szkolenie zawodników na poziomie sportu olimpijskiego, że od wielu lat niewiele w tej sprawie się zmienia. Rozmawiając z niektórymi trenerami i zawodnikami, słyszę z ich ust obawy nie tylko o najbliższe IO w Rio, ale również o dużo dalszą przyszłość. Nie chcemy też po raz kolejny organizować debaty na temat przyszłości polskiego triathlonu, bo mamy wrażenie, że wszystko zostało już powiedziane podczas trzech poprzednich spotkań. Poza tą jedną zmianą w nagradzanych kategoriach, postanowiliśmy również, że panele eksperckie, które do tej pory poprzedzały wieczorną galę, odbędą się w przyszłym roku jako część jednej z imprez triathlonowch. Podczas tegorocznej Gali, z osób, które zapisały się i opłaciły startowe na zawody Beko Ełk Triathlon i Herbalife Triathlon Gdynia, wyłonimy jedną osobę, która pojedzie na obóz sportowym AT na Majorce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Gali LOTTO Night of the Year, w której każdy chętny może wziąć udział. Zapraszam serdecznie i do zobaczenia 15 listopada. 

Łukasz Grass


LOTTO Night of the Year odbędzie się 15 listopada (sobota) w Oxford Tower w Warszawie. 

 


LOTTO Night of the Year to będzie najlepsza impreza triathlonowa 2014 roku! W jednym miejscu spotkają się sportowcy, organizatorzy imprez, celebryci i biznesmeni, aby wspólnie świętować kolejny udany rok dla polskiego triathlonu. Ten wieczór to również okazja do spotkania niezwykle inspirujących osób. Gościliśmy już takie osobistości jak Joe Friela – autora najpoczytniejszych poradników triathlonowych na świecie oraz wybitnych triathlonistów Rasmusa Henninga czy Farisa Al-Sultana.

 

PASEK2


W tym roku naszym gościem specjalnym jest Lothar Leder – żywa legenda światowego triathlonu. Pięć razy sięgał po Mistrzostwo Europy w zawodach Ironman/Challenge Roth. Dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium legendarnych zawodów Ironman Hawaii, osiągając najlepszy czas odcinka biegowego. W swojej karierze trzykrotnie zdobył też tytuł Mistrza Niemiec na dystansie olimpijskim.

Lothar Leder jest pierwszym zawodnikiem w historii, który pokonał dystans 3,8 km pływania, 180 km na rowerze oraz 42,2 km biegu w czasie poniżej 8 godzin. Miało to miejsce w Roth w 1996 roku, gdzie Lothar uzyskał czas 7:57:02.

Lothar


pasek3

 

W ramach podsumowania sezonu 2014 chcielibyśmy wyróżnić najlepsze imprezy triathlonowe, jak i wyłonić Mecenasa tej dyscypliny. W trakcie naszego wieczoru przyznane zostaną wyróżnienia w kategoriach:
– Impreza roku 2014 na dystansie HalfIronman/Ironman
– Impreza roku 2014 na dystansie olimpijskim i krótszym
– Impreza roku 2014 – cykl
– Mecenas Roku 2014
 
Trzy Razy Tak - KONFERENCJA 2013-11-16 Golden Tulip 1524Wśród nominowanych do nagród znaleźli się (kolejność alfabetyczna):

 

Impreza roku 2014 – dystans HalfIronman / Ironman
1. Enea Triathlon Poznań

2. Herbalife Triathlon Gdynia
3. JBL Triathlon Sieraków

 

Impreza roku 2014 – dystans olimpijski i krótszym
1. Beko Ełk Triathlon

2. Elemental Triathlon Olsztyn

3. Susz Triathlon

 

Impreza roku 2014 – CYKL
1. Enea Tri Tour

2. Garmin Iron Triathlon
3. Volvo Triathlon Series

 

Wyboru dokona grono ekspertów z dziedziny triathlonu, w skład których będą wchodzić trenerzy, organizatorzy imprez triathlonowych, członkowie PZTri, redaktorzy portali triathlonowych – łącznie 50 osób będzie miało prawo do zagłosowania na najlepsze wydarzenia 2014 roku.

 

PASEK4

 

Trzy Razy Tak - KONFERENCJA 2013-11-16 Golden Tulip 1447

W tym roku obchodzimy również 30-lecie polskiego triathlonu. W związku z tą rocznicą chcielibyśmy wyróżnić osoby, które przyczyniły się do rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Są to:
– Jerzy Górski
– Jarek Łabus
– Ewa Dederko
– Jerzy Bednarz
– Andrzej Person

 

PASEK5

 

LOTTO Night of the Year, odbędzie się w Warszawie, w Oxford Tower przy ul. Chałubińskiego 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 (otwarcie drzwi godz. 18:00). O godzinie 23.00 rozpocznie się zabawa na parkiecie z DJ-em – w tym roku bawimy się do ostatniego gościa! Zapraszamy wszystkich pasjonatów triathlonu, jak i osoby, które dopiero chłoną tę atmosferę.

 

     Trzy Razy Tak - KONFERENCJA 2013-11-16 Golden Tulip 1443   Trzy Razy Tak - KONFERENCJA 2013-11-16 Golden Tulip 1413

 

indeks

Dla wszystkich osób spoza Warszawy hotel Radisson Blu Sobieski przygotował specjalną ofertę pobytową.

 

Koszt pokoju jedno- lub dwuosobowego to 230 zł (Bed&Breakfast). Osoby zainteresowane rezerwacją prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego.

 

                Radisson BLU Sobieski     pokoj2

 

PASEK7 

01


Rejestracja gości na LOTTO Night of the Year została zamknięta. W razie pytań prosimy o kontakt [email protected]

Koszt uczestnictwa w LOTTO Night of the Year to 123 zł. W cenie biletu jest udział w całej gali, spotkaniu z gwiazdą, zabawie tanecznej, kolacji, do której zostanie podana lampka wina i piwo oraz napoje bezalkoholowe. W zależności od zapotrzebowania, inne napoje alkoholowe będzie można kupić w barze. Obowiązują stroje wieczorowe.


 

 

Zobaczcie jak było podczas LOTTO Night w zeszłym roku!

 

 

pasek spons3

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. Chyba nie… jednak mnie nie będzie. Za dużo pracy przy kończeniu projektu i nie wyrobie się aby przybyć do Wawy. Szkoda, ale mam nadzieję do zobaczenia gdzieś indziej na zawodach. Miłej zabawy dla wszystkich!

  2. Relacja pisemna i częściowo video będzie w poniedziełek po zakończeniu gali, ale oczywiście w ograniczonym zakresie.

  3. Hmm… Chyba nie, ale wydaje mi sie, ze organizatorzy chca zeby bylo z „przytupem” 🙂 na gali to zupelnie inaczej niz w sieci, ale w sieci tez bedzie 🙂 zapytam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane