Luft i Susmanek wygrywają Garmin Iron Triathlon Ślesin (FOTO)

Drugi etap cyklu Garmin Iron Triathlon 2014 już za nami. Tym razem zawodnicy rywalizowali na szybkiej trasie, ale za to w bardzo dokuczliwym upale w Ślesinie. Zawodnicy mieli do pokonania tradycyjnie dystans ¼ Ironmana czyli 0,95km pływania, 45km jazdy na rowerze i 10,55km biegu.

Najlepszy tego dnia okazał się Mikołaj Luft z Adgar Fit Pro, który zwyciężył z czasem 2:03:52. W rywalizacji Pań pierwsze miejsce zajęła klubowa koleżanka Mikołaja – Joanna Susmanek, która zawody ukończyła w czasie 2:17:42. Tym samym Mikołaj i Asia prowadzą po dwóch etapach w klasyfikacji generalnej cyklu GIT2014.

1 18

W Ślesinie mogliśmy obserwować również pasjonującą rywalizacje zawodników niedowidzących, którzy wystartowali 5 minut przed wszystkimi uczestnikami. Z czasem 2:07:48! zwyciężyli w kategorii tandem Łukasz Wietecki i Tomasz Domagała, a na drugim miejscu uplasowali się Marcin Suwart i Jarosław Skiba.

Wyniki GARMIN Iron Triathlon Ślesin 2014 na dystansie 1/4 Ironman!
Wyniki po dwóch etapach cyklu GARMIN Iron Triathlon 2014!

1 74
Kolejna impreza z cyklu Garmin Iron Triathlon to zawody, które odbędą się w przepięknej scenerii Gór Stołowych w Radkowie. Tylko do najbliższego wtorku otwarte są jeszcze zapisy na tą imprezę, ale już tylko na dystans 1/8 Ironmana. Przypomnijmy, że limit uczestników na dystans 1/4IM został wyczerpany już pod koniec stycznia. Zapisać się można jeszcze na „ćwiartkę” w Gołdapi i Górznie. Szczegóły znajdziecie na www.irontriathlon.pl oraz na www.facebook.com/irontriathlon .

A my w najbliższych dniach na łamach Akademii Triathlonu opublikujemy pełna galerię zdjęć oraz relację filmową z tego wydarzenia.