Maciek Dowbor rzuca wyzwanie triathlonowym sztafetom!

Zawodnicy startujący 2 sierpnia w Elemental Tri Series Strawczyn na dystansie olimpijskim będą mieli szansę nie tylko na świetną zabawę i możliwość dzielenia się triathlonową pasją z przyjaciółmi, ale również na obiad, za który zapłaci nasz felietonista – Maciej Dowbor. Postanowił on bowiem rzucić koleżeńskie wyzwanie uczestnikom sztafet, polegające na tym, że każda drużyna, która uzyska czas lepszy od jego indywidualnego startu, zje po zawodach obiad na jego koszt. Posiłek po dobrze wykonanej robocie smakuje zawsze lepiej, ale fakt, że płaci za niego pokonany w sportowej walce, dodaje mu z całą pewnością specjalnego kolorytu.

 

 

Sam Maciej Dowbor zaznacza, że choć z przyjemnością wywiąże się z danej obietnicy, to nie będzie mowy o odpuszczaniu. Uprzedzamy, że pokonanie rzucającego wyzwanie nie będzie spacerem w parku. Maciek już w pierwszej edycji cyklu Elemental Tri Series, która odbyła się w Olsztynie stanął na drugim stopniu podium w swojej kategorii wiekowej, a w klasyfikacji generalnej był 9. Także szykujcie się! Zapowiada się arcyciekawa rywalizacja!

 

Zapisy do imprez z cyklu Elemental Tri Series, które odbędą się w Strawczynie k.Kielc (02.08.2015) i Białymstoku (23.08.2015) dostępne są na oficjalnej stronie www.triathlonseries.pl .

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze