Majówka w Kozienicach za nami!

Właśnie zakończył się kolejny obóz triathlonowy organizowany przez Akademię Triathlonu i Labosport Polska. Tym razem wybór padł na Kozienice, które są doskonałym miejscem do aktywnego spędzania czasu. Poza urokliwym miejscem, świetną infrastrukturą sportową, urozmaiconymi trasami kolarskimi i biegowymi obozowicze mogli liczyć na naprawdę dobrą pogodę.

Trenerami podczas obozu byli Piotr Grzegórzek i Filip Szołowski, który również prowadził wieczorne seminaria. Przez 6 dni triathloniści przetrenowali 6 godzin na basenie, 12 godzin na rowerze i spędzili ponad 3 godziny na trasach biegowych. Główny nacisk nałożony był na trening kolarski oraz na technikę pływania. Odbył się również trening łączony, na którym można było poczuć przedsmak triathlonowego sezonu. Ponadto podczas treningów ćwiczone były również elementy siły biegowej, core stability, ćwiczeń ogólnorozwojowych i gimnastyki rozciągającej. Intensywność treningów była dopasowana do każdego uczestnika obozu pod kątem stażu treningowego i dyspozycyjności w danym dniu.

 

 {gallery}majowka_kozienice{/gallery}

Obóz przebiegł w niezwykle przyjazna atmosferze, a zawodnicy, którzy przyjechali do Kozienic z różnych stron Polski szybko się zaprzyjaźnili i zapowiadali swój udział w kolejnym obozie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,515ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane